Zaseknutie...

Príspevok v téme: Zaseknutie...
lasicka

No mam taky problem...vlastne to ani nieje moj problem, len ma to trapi a chcela by som vediet ci sa to moze stat.Takze k veci. Pocula som ze ked je baba pri sexe napäta, tak sa moze stat ze sa v nej penis zasekne.Proste nepojde vybrat von.Tak by som chcela vediet co treba v takej situacii robit a ci sa to vazne moze stat.Ja som este panna ale pomaly sa k tomu chystam a veeelmi ma to zaujima.

mishka

deti deti...take blbosti...ze zaseknut...porodila som dve deti a nepocula som ze by sa nejake zaseklo...a ked tade prejde dieta,tak nevidim problem aby odtial nepresiel nejaky vtak:-)))

mi$ko

aj ja som o tom pocul a podla mna ot neni daka hovadina...

svaly vo vagine sa moze stiahnut, daka kontrakcia silna a daky cas drzat...
ci to nepojde von to je otazne,...
ale pocul som tjez ze museli doktora volat...

xxxxx

zaseknutie sa moze stat, nie je to ziaden vymysel, niekedy trva par sekund, inokedy minuty a v ojedinelych pripadoch moze pomoct len injekcia na uvolnenie svalov........takze je to pravda

dedede

A este nieco..zevraj sa to zasekava preto,lebo ked sa zenska niecoho zlakne..ja si myslim ze aj pri prvom sexe je baba napäta a nezasekne sa jej tam :D .. neviem no..pocula som o tom dost uz...

dedede

Ja som pocula ze treba pichnut chlapovi spendlik do zadku :D jo jo ze par krat sa to uz aj stalo niektorym kamosom :D no ale nezazila som to,dufam ze ani nezazijem :D to by bola vazne trapna situacia