Zaseknutie...

Príspevok v téme: Zaseknutie...
lasicka

No mam taky problem...vlastne to ani nieje moj problem, len ma to trapi a chcela by som vediet ci sa to moze stat.Takze k veci. Pocula som ze ked je baba pri sexe napäta, tak sa moze stat ze sa v nej penis zasekne.Proste nepojde vybrat von.Tak by som chcela vediet co treba v takej situacii robit a ci sa to vazne moze stat.Ja som este panna ale pomaly sa k tomu chystam a veeelmi ma to zaujima.

je to pravda

stava sa to velmi ojedinele ale stava. nasu susedu tak brali do nemocnice na pohotovost aj s partnerom, normalne na nosidlach, boli len prikryti plachtou. neviem ako im pomohli, bolo nam to trapne sa pytat

barbar onan

Ech Emaci...... tvoja pribuzna ma dobru fantaziu a ty si pekne naivna.....nic v zlom....ale toto sa urcite nestalo a este ze volali doktora :D:D:D:D:D:D:D

hlúposť

nemyslíte že je to hlúposť? potom by nevedel nikto ženu znásilniť, nie? lebo by sa za "zasekol" a našiel páchateľ, nie? :-) rozmýšľajte predsa

emacka1212

Ahoj.No mojej pribuznej sa to stalo,milovala sa zo svojim chalanom ked mala 16 a vtrhla do izby jej mama a zasekol sa vnej.Museli volat doktora...ale nevem jak pomohol...:) to by som nechcela zazit

nassaska

Tak toto dlho zaujimalo aj mna ale potom som citala clanok od nejake sexuologa ktory povedal ze sa nemoze stat aby nesiel von ale je mozne ze nepojde dnu ..ale nikdy nie von!!