-Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-

Príspevok v téme: -Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-
ja333ja

CHCEM SA VAS OPYTAT AKY MATE NA TO CELE NAZOR RPCKY,POKEC,AZET...???
WIEM,ALE JE NORMALNE PONUKAT SEX 14-16ROčNIM BABAM ???
ALEBO VôBEC JE TO POD UROVEN,MATE SKUSENSKTI S BLBIMI REčAMI NA AZETE,ALEBO DOKONCA STE SA Už ZOZNAMILI,STRETLI SEXUALNE CEZ AZET??
moj nazor je,radšej tam nechodit,su tam inbecilovia,alebo nevedomy ludia...
neni lepšie sa zoznamit napr...niekde na ulici???
prosim o rady,nazory.skusenosti,všetko
DAKUJEM

xperience

mas trosku pravdu s tym sexom to tam prehanajuu dost deti tam chodi a proste ponukaju same somariny napr mne ponukaju ze ci necem robit foto modela uz 2x mi to jeden poslal tha co si mam otom mysliet :? ak tam mas kamosov tak je skym pokecat ale inac NULA bodov nevie co by robili keby pokec neexistoval asi by ostali pri fetovani

dot

a este nieco :) uz som absolvovala 3 kamaratske stretka pri kave s ludmi, ktorych som spoznala cez pokec :) (trvalo mi dlho, kym ma prehovorili, xi xi) ale to posledne stalo za to - zalubili sme sa do seba :)

dot

ahojte, no zaujimava tema :) ja si myslim, ze pokec nie je zly, len ludia si ho takym spravili... ja osobne tam som dost casto, avsak na rp so sexualnym podtonom neodpovedam, lepsie povedane ignorujem ich... a pisem si s normalnymi, slusnymi a inteligentnymi ludmi... asi som mala stastie :)

aduchop

Ja som chodil na azet asi polroka a hladam nejaku normalnu babu. Ale verte, take tam nie su. Uz som to aj vzdal. Nasiel som vhodnejsi server na zoznamovanie. (aspon si to myslim www.partneri.sk)/

tatinka

najdu sa tam aj normalni... ale je ich malo. ja som sa tam dala dokopy s terajsim priatelom a sme spolu uz dlho...=)

Pipo69

myslím, že pokec je čo sa tohoto týka o ničom. Keď si mám predstaviť že nejaký kkt tam vypisuje na plochu, že ktorá chce šukať...to je proste pod moju uroveň, myslím, že on sa ani na iné nezmože :-)

moniqa87

denisa, mas pravdu, ale ked is pises s kamosmi nemusis si len preto predplacat nejake sluzby a mozes to kludne robit zadarmo
ved naco ti je historia??? mne na nic

listicka26listicka

asi tak 2000r už existovl POKEC-RPCKY-KLAMARY-SEXtémy
ja mam skusenosti že už po 2-3rpckach ta pozyvaju na bytik,jedni to povedia len pokecat,ale ty odvažny z mosta do prosta na SEX !!!!
ja mam 2mes. za sebou čo som tam nebola,a musim si počkat ešte dalšich 4mes. aby sa mi zrušil nick.
Predstavte si,niekto použil moje foto z albumu,a dal si ho do svojho,a pisal z mojimi fotkami,
bola by som rada aby sa na AZETE srušili aspon fotoalbumy,alebo lepšie zrušenie celeho AZETU !!!

denisa

ja333ja: koncom roka 1999 uz urcite fungoval ako pokec. Kedy sa z neho stal Azet, zu presne neviem, ale mohlo to by tokolo roku 2001.
A k teme: 90% sexuchtivych dievcat su v skutocnosti nadrzani chalani, co sa len zabavaju. 90% sexuchtivych chlapov su 14 rocni chlapci, co sa zabavaju. Zvysok je zopar snilkov, znudenych a laskou sklamanych co mozno fakt niekoho hladaju. Nejake mizerne % tam nikoho nehlada, len si chodi popisat s kamosmi (co sa mi zda velmi cudne - vyuzivat na pisanie s kamosmi sluzbu, v ktorej si za pouzivanie smajlikov a ukladanie historie nechavaju platit...)