Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mate skusenost s hak novynette?

novynette

ja som brala najprv loette ale tu prestali vyrabat a predpisali mi novynette miesto toho, kedze som isla na 2 den do zahranicia a preditala som si prir.letacik tak som ju nevybrala lebo som sa bala ze sa mi nieco v zahranici stane.. inak od vysadeni hak som 7 mesiacov nedostala menzes..dr, povedal , vraj je to ok

Nena

Hak má aj vedľajšie účinky, s ktorými treba rátať. Lekári o nich neradi hovoria, ale proste sú. Tebe sa to prejavilo aspoň hneď, mne až neskôr. Ale ako hovorím, záleží na tom, ako ich telo príjme. Niekomu môžu byť super, niekomu nesadnú, takže treba vyskúšať.

usiko

brala som Novynette ale en kratko, lebo mala som par veci, ktore mi vadili, napr. krvacanie medzi menzesom, vyrazky, naoucena som bola, zadrziava vodu, priberala som atd......okrem toho to je len kopia myslin ze Mercilonu, takze som ju vymenila za Yadine....a schudla som...

Nena

Ja mám. Užívala som ju 3 roky. Veľmi záleží na tom, ako si telo zvykne. Najprv bola pre mňa super, ale asi po 2,5 roku som začala mať problémy so srdcom. Praktická lekárka mi odporúčila vysadiť ju a stav sa mi zlepšil. Keď som prišla ku gynekológovi a povedala som mu, že mi Novynette nerobí dobre a chcem predpísať inú HAK, tak mi povedal, že moje zdravotné ťažkosti nemohla spôsobiť antikoncepcia. Takže sranda. Je dobré odskúšať a keby sa ti niekedy stalo, že máš nejaké problémy so zdravím, ktoré si predtým nemala, je dobré sa poradiť s lekárom, prípadne zmeniť HAK.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mate skusenost s hak novynette? - Fórum - ZDRAVIE.sk