SEX S BYVALIM???

marrie

myslim, ze prist o panenstvo s byvalim je riadna hlupost. soraja ma pravdu.
no na druhej strane, keby si uz teoreticky nebola panna, tak je to ine. z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze chodila som s priatelom 4 mesiace, potom sme sa 1-krat milovali, po par mesiacoch rozisli, lebo sme si nerozumeli...
no neskor sme sa stretavali len kvoli sexu. on nemal nikoho, ja som nemala nikoho, boli sme obaja single. myslim, ze na tom zle nic nie. pokial si sama. samozrejme, pokial niekoho lubis a si z niekym vo vztahu tak je to bezcharakternost a riadny podraz

1bambulka14

janka, ja sexujem s byvalym, pretože si v sexe vyhovujeme..bola by hlupost, keby chodime nadalej spolu len kvôli sexu, pretože vo vzťahu treba dôveru, lasku a kompromisy...tak sme sa takto rozhodli...každí z nas ide svojou cestou a občas sa stretneme na ten sex...ja na tom nič zle nevidim...ved už sa pozname, tak vieme čo ma kto rad...a ja nie som taka, že by som s hocikym vliezla do postele, tak aj preto s byvalym sexujem...
takže môj nazor je, že ked chces, tak s nim sexuj, ak ta aj priťahuje teda...ale ked pišeš, že si panna a nevieš ešte čo ti robi dobre a či by ti vyhovoval, tak neviem...rob ako uznas za vhodne, je to tvoje rozhodnutie.....
vela šťastia :-))

Soraja

nerob to, budes to lutovat, nechaj si to pre niekoho, koho budes milovat a kto bude milovat teba. a sex s byvalym je vo vseobecnosti riadna hlupost.