KDE MAJU CHALANI EROTOGENNE ZONY?

dzodzo

mal som jedinu potencionalnu ale najskor sme fakt nemali kde a potom sme sa rozisli :D no a bordel v zivote nikdy a neznizim tak hlboko aby som dakej za to platil

finch

no je to smutne, ale je to mozne, nebudem ti klamat. Ale myslim ze nejaka sa uz najde, a ked nie este vzdy je tu bordel.

elwinka

ved ale neverim ze si este nemal ziadnu potensionalnu babu s ktorou by si mohol o to panictvo prist, to mi netvrd

finch

dobre.

pre dzodzo - no tak v tom je chyba, ze si panic, zeny sa ta asi boja. mozno im je divne ze mas 23 a si este panic.

finch

tak ked zvladnes tak aj celu kocku, ked nie tak rozdrv na male kusky a nachaj trocha roztopit aby si sa aj jeho nedorezala na ostrych hranach. potom daj do ust a uzivaj ( teda on nech uziva) :)))

elwinka

finch cize do ust kocku ladu a tak robit oral ci to mam nechat rozpustit alebo ako:) vies lebo ci mi tam ta kocka nebude v ustach zavadzat, predsalen tam nejako nie je miesta nazvys ked tam mam vziat priatelove muzstvo:D

dzodzo

som a mam 23 a nie je to u mna tak ze to chcem bo aj ini to mali ale proste telo si to ziada kedze som normal zdravy chlap