KDE MAJU CHALANI EROTOGENNE ZONY?

elwinka

finch>> wow klobuk dole:) ze si to tak dlho vydrzal....
zuzka>> no fuu:) good idea, toto od teba odkukam.... len u nas je ten problem ze ked uz aj lezime vedla seba tak on je vacsinou taky uz... no poviem to po lopate - nadrzany ze na taketo zmotavky typu hladkanie uz cas nie je... ked na nom este sedim, tak dajme tomu... dokazem kontrolovat situaciu... ale mat ho vedla seba tak uz zo mna taha dole oblecenie..:) a to ho ani po stehne hladkat nemusim

zuzana175

elwinka. tu hru prevadzkujem aj ja:) velmi velmi dobre.len stale by to chcelo cosi novsie.ale v poslednej dobe som si vsimla,ze chalan sa viac vzrusi uz len z toho,ze ked spolu lezime a ja mu prechadzam prstami po nohaviciach a hovorim mu,co sa mi paci a co by som chcela.napriklad,ze som na kolienkach a cicuska caka na jeho fesaka,aby ho uz celeho spapala..skus aj to.je to celkom dobre:)

elwinka

no a k 69... ja som to este nikdy neskusala, aj ked tamto druha strana to uz parkrat navrhla... ale jednak ze ma nelaka ani celkovo ta poloha, neviem si tak vobec seba predstavit... ale este ide aj o to co napisala zuzka, ze jeden z tych dvoch postupne zabudne na to co ma citit on sam a sustredi sa na druheho...

elwinka

no hmm :) to co si napisala sa mi paci, ja robim v podstate to iste, tiez ho dostava uz len ked sa mu obkrocmo posadim akurat na TO miesto.... a ja mam strasne rada jednu taku hru, dajme tomu.... ze sa k nemu naklonis ze ho ides pobozkat, samozrejme ze ruky zatial hladia stehna, brucho atd, no a v poslednej sekunde sa od neho odtiahnes... a takto to zopakujes parkrat, obcas mu mozes prejst jazykom po perach aby si uz uz myslel ze mu das pusu ale ty sa zase odtiahnes... alebo mu iba tak pootvorenymi perami prechadzas po tvari, krku... ten moj to uz do tohoto momentu nezvykne vydrzat, schmatne ma a uz si ma nepusti aby som sa nemohla odtahovat viacej:)

zuzana175

a este som zabudla na polohu 69. ale niekedy je to o nicom,pretoze sa vzdy ten jeden z paru zacne venovat tomu druhemu viac a ani pomaly nevnima to vzrusenie.

zuzana175

no elwinka,musis vediet,co ma rad.pretoze ked sa to jednemu paci,nezname na to,ze to aj druhy bude chciet.
popisem ti moju predohru: on lezi,ja som na nom obkrocmo. uz len to ho vie dostat:) zacnem tym uskom a krckom. dalej prechadzam po celej hrudi az k pupceku. a vsade tam prechadzam a hladim ho,len nie na "to" jedno miesto.to stale obchadzaj.bude z toho hotovy a potom,ked tam zacnes,tak to bude vybuch sopky.to mi ver.vtedy si to najviac vychutna. z mojej strany tolko. mozes aj ty nieco popisat,nech sa aj ja priucim:)