Piercing do obocia

sabinka228

Chcela som sa spytat ze ci su aj rozne dlhe tycky do obocia ....lebo nechcem to mat tak daleko od seba tie gulicky ..da sa to??

dany loove

ja mam v oboči a vobec ma to nebolelo a ani s tym som nemala ziadne problemy a mam to uz rok:) len si to neprepichujte doma sami:D

romčuču

poviem vam tatko.. neverte ludom,co maju pierced dajme tomu v pupku alebo v jazyku a hovoria vam reci o tom,ako strasne to boli do obocia.. oni nevedia ake to je kedze ho tam nemaju.. pierced v jazyku boli najmenej,potom je to obocie,pupok... nebojte sa nicoho,nebudete to ani citit :)

ewe

Ahoj chcela by som vediet aka velka je pravdepodobnost ze ak si dam pierc do obocia tak mi vyrastie (odpadne a ostane mi len jazva) piercu sa neojim ale len toto mi robi starost

bubu:)

ahoj cem si dat piercing do obocia..ale fest sa bojim lebo secia mi vravia ze tam to najviac boli a tak..a bojim sa ze mi to telo neprijme alebo ze sa ma to vytrhneee....

stein

A to si vedel ze ta nausnicka na oboci velmi casto odpadne spolu s mrtvym tkanivom? Tym ze tam prestane prudit krv, tkanivo odumrie a ostane ti jazva miesto piersingu.

ivuska1488

ahojte ja by som chcela vediet ci si to uz niekto prepichol sam lebo ja to chem skusit a neviem ci to dost bolii a tak som zvyknuta do seba pichat ihlou lebo som si uz 15 dierok do ucha spravila a preto by som si chcela prepichnuut aj obocie