Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cistenie pleti u kozmeticky - kolko stoji?

1234897

Dobrý večer, viete prosím niekto poradiť nejakú dobrú kozmetičku v Malackách? Chcela by som ísť predovšetkým na hĺbkové čistenie pleti, pretože sama si neviem povytláčať hlavne nos...Ak by sa dalo tak aj orientačnú cenu. ďakujem

sjuzi1234

Ahojte,
kamarátka mala dlho problémy s pleťou, nevedela sa toho zbaviť, chodila ku kozmetičke pravidelne a nič. Nie je to dlhá doba dozadu, čo začala užívať nemenenový produkt (nechcem tu robiť teraz reklamu) na výživu a detoxikáciu a dala si raz za týžden, raz za dva týždne vyčistiť špeciálne pleť (nie od kozmetičky) a problémy sú preč. Treba riešiť naozaj najskôr zdroj, t.j. vnútro, od čoho sa odvíja vonok. Len veľa vnútro nerieši, lebo nie je vidieť, však?

george303

V nitre 14e je to zhruba hodinovy proces rozne masticky kremiky samozrejme vytlacanie a nakoniec osetrenie nejakym laserom pre rychlejsiu regeneraciu poozky..

kildi

caute baby ,čistenie u kozmetičky ,za 5 eur ,cena musí byt vyšia predsa práca kozmetičky nebude za 5 eur gde je kozmetika za ktorú kozmmetička musí zaplatit a kde jej robota ,najomné ............

Vanilla

Chcela by som sa opytat....mam take tukove vacky....okolo oci a trosku na liciach...neviem sa oho zbavit...a bola som u kozmeticky a ta mi to ihlou prepichovala...bolelo to a vratilo sa mi to naspat...Neviete mi niekto poradit,kde by som sa mala obratit..na koho a co by mi mohlo pomoct?

.....

Jedno čistenie ti nepomôže, musíš chodiť aspoň každý mesiac po dobu 1 roka - ak chceš vidieť výsledky. Ak ti môžem poradiť z mojej skúsenosti: Problém škaredej pleti je potrebné liečiť z vnútra. Daj si vyšetriť črevá, či nemáš nejaké parazity, daj si detoxikačnú kúru. Mne kozmetička nepomohla, len som na ňu vyhodila kopec peňazí. Zistili mi parazity v črevách, vybrala som lieky a je po probléme. V živote som takú čistú pleť nemala....chď na kožné..

pompol

ahojte chcela by som sa spýtat kolko stoji cistenie pleti u kozmeticky v michalovciach rada by som sla na kuru no rada by som vedela kolko ma to bude stat poradte
prosím

omg

ja som zo zvolena.Nasa suseda je kozmeticka takze ja to mam za 100 max.200 sk.Naposledy ked som bola tak ma to stalo 150 sk. Inde vo zv nechodim takze neviem poradit.

bibaa

no ja som chodila do novych zamkov na cistenie pleti a platila som maximum 250 Sk (a to som u nej bola takú hodinu). Bola som veľmi spokojná - mily pristup a super vysledky :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cistenie pleti u kozmeticky - kolko stoji? - Fórum - ZDRAVIE.sk