postup pri pletovych maskach

poliewoocka

Zlupovacia uschne,je celistva a da sa zlupnut.Nezlupovacia je kasovita a bud uschne ako bahno,alebo ostane mokra a treba ju umyt.Masky by sa nemali davat okolo ust a oci,lebo su to citlive sliznice.Po maske je dobre si dat krem alebo prirodny olej.

alilien

a aky je rozdiel medzi zlupovacou a nezlupovacou maskou? je nutne pouzit krem po maske? lebo ja nemam krem na moju plet iba na suchu plet... :( a precosa to nemoze davat do olkolia ust ked prave tam mam vyrazky a ta maska ma odstranovat odumrete casti koze(aspon to na nej pisu) ?? trocha vela otazok.prepacte :D

girl

dakujem vam moc pekne za rady baby... a este ked uz to mam za sebou vam odporucam pletovu masku od garnier, slupovaciu s vytazkami ovocia.. krasne voni a je super!

poliewoocka

Masky mozu byt prirodne,bahenne a tzv. "stahovacie".Ako pisala lilun,je dobre urobit si pred aplikaciou peeling,aby si sa zbavila odumretych a zrohovatenych buniek.Masku si aplikuj na tvar v primeranej vrstve,vynechaj okolie ust a oci.Nechaj posobit podla navodu.Zlupovaciu masku stiahni od cela k brade,bahennu a prirodnu zmy teplou vodou.Plet osetri vyzivnym ukludnujucim kremom.