Padanie vlasov / unava / prirastok vahy

Príspevok v téme: Padanie vlasov / unava / prirastok vahy
sumka

ahojte vsetci. chcem sa len spytat, ci nahodou ste nemali nieco podobne. strasne mi zacali padat vlasy. ono to zacalo vlastne uz davnejsie ale v poslednej dobe je to extremne. a este k tomu ich mam aj o dost jemnejsie ako kedysi. k tomu som pribrala asi tak 10kg a este k tomu som stale unavena. aj sa chystam k lekarke, len ci nahodou nemate skusenosti. dakujem za vsetky rady

mgiti

Mám tie isté príznaky ako tu písala SUMKA, a veľmi ma prekvapilo, že to môže byť aj od štítnej žlazy, lebo som s ňou nikdy nemala problem. Ani nejem veľa, len tak ako aj predtým a kilá idú hore jedna radosť, za rok som pribrala aj 12 kíl, no a k tomu tá únava - kuse by som len spala a hneď sa aj unavím. No a asi pred troma mesiacmi mi začali ale veľmi vypadávať vlasy. Pritom vôbec necítim, že by som mala nejaké depresie. Sumka ked sa vrátiš k tomuto svojmu príspevku napíš mi, že čo Ti pomohlo a čo si užívala. Aj zatiaľ ďakujem

duduško

Mám ten istý problém, a už asi tretí mesiac užívam Eladen od GS, začína to pomáhať, rastie mi strašne veľa nových vláskov, ale bohužiaľ som sa musela dať ostrihať, a mala som vlasy až do polovice chrba, teraz ich mám tak akurát po plecia, ale do leta dorastú a dúfam, že aj konečne znovu zhustnú.

miroslavaa

Ak si v strese tak tie vlasy ti vypadávať môžu a môžeš aj pribrať.Nedávno som písala diplomovú prácu na tému DEPRESIA a sú tam aj takéto príznaky, takže sa zamysli že z čoho to môže byť.Inak, neber to v zlom, snažím sa len pomôcť.

vecernica

aj ja som to mala,,obdobie asi 2 roky. (Zisitla sa nizka hladina hormonou stitna zlaza), ale aj tak ide o obdobia stresu a bez.Prejde to samo ako to prislo.Netreba si to vsimat.Stres, a tucnota a vlasy,,to je typicke..treba inde menit,,,ako kozmetiku a jest jod,,inde,vo vnutri

sumka

asi mi ani nic ine nezostava, lebo mi naozaj nic nepomaha. asi zo vsetkeho najviac ma trapia tie vlasy. specialne sampony, tableptky, vitaminy... nic nepomaha.