Da sa vyliecit epilepsia podla vas?

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ahjaj

počula som o prípade školáčky s epilepsiou. Užívala lieky proti epilepsii, a často nevnímala, čo sa presne v škole deje, nevedela pohotovo reagovať, a bola veľmi spomalená. Nakoniec neprospievala z viacerých predmetov. Rodičia ju zobrali na EEG biofeedback, a vďaka tejto terapii mohli znížiť dávky liekov takmer na 1/3 a k záchvatom nedochádzalo. Dievča si zlepšilo prospech na priemerný.

POZOR

Picnik 24.03.2018 17:19:40 zverejnil fotky mojej dcery bez suhlasu osobu pod menom Picnik nepoznam a jednu fotku upravil vo fotoshope!!! Moja dcera nemala nikdy tak oko ako to on prezentuje. Zjavne sa jedna o nejakeho podvodnika uz som kontaktoval policiu.
Davajte si velky pozor

natalB

ahojte :) píšem akurát bakalárku o epilepsii u adolescentov, tak ak by si našiel niekto čas, prosím vyplňte mi dotazník, veľmi by ste mi pomohli :) ďakujeem, dotazník nájdete tu: www.survio.com

epicentrum

...aj ja sa pýtam, či sa dá epilepsia VYLIEČIŤ, to neznamená že nebudete mať záchvaty (vtedy je choroba len v remisii), ale že ZMIZNE EPILEPTICKÉ LOŽISKO...napr. ja ho mám vraj "na cievnom podklade" - bolo by to možné, aby u mňa to ložisko tam raz už nebolo? Ďakujem...