kozmetika GARNIER

Príspevok v téme: kozmetika GARNIER
:))

ahojte. mate nejaku skusenost s touto kozmetikou? mam zmiesanu plet a vela akne.pravidelne rano aj vecer si plet vycistujem s garnier pure a natieram s s kremom garnier.teraz neviem ci je to v tom alebo nie, ale odkedy to pouzivam, tak mam pocit ze vyraziek mam cim dalej viac..kamaratka mi povedala, ze si mysli ze je to preto, lebo ten garnier napomaha k tomu, aby najprv vsetky tie vyrazky cim skor vysli a potom ze uz ich bude menej a menej..ze sa to tak vycistuje..no ale neviem.nemate s tym skusenost? neviete ako je to? ci je to tak alebo nie? dakujem za odpovede.

pupavka

Ahojte, nevedel by mi niekto poradit co na akne a jazvicky na dekolte, nie su velke a zapalene, ale take hrbolceky a obcas sa zapalia,uz som zufala a neviem ani aku kozmetiku si mam kupit..vichy ani La Roche mi nepomahalo.

ditaa

zinerit je to najhorsie co si jej polievocka mohla poradit... ja som ho sama brala,aj par kamosiek,je to silny liek,ktory mi velmi plet vysusil a znicil,je to antibiotikum,a po vysadeni som vyzerala este horsie... dokonca mi druha doktorka povedala ze na zinerit mam zabudnut,ak chcem mat v buducnosti peknu hladku plet.ja viem ze kazdy reaguje inak,ale esate som nepocula chvaly na zinerit,mozno kratkodobo posobi,ale narobi potom vacsiu paseku...radsej treba plet cistit,pit cajiky,masky,vitaminy,to je mozno dlhsia cesta,ale efektivnejsia..mne pomohla.a dnes mam plet ovela ovela lepsiu...

poliewoocka

Kazdemu pomaha nieco ine.Ak mas akne kvasinkoveho povodu,pomozu ti rozne maste z lekarne(pytiol napriklad),alebo od dermatologicky ako zinerit a pod.Ak mas akne bakterialneho povodu,pomozu antibiotika.Akne ma 3 stadia-lahke,stredne a tazke(vulgaris/juvenilis,comedonica,pustulosa,papu lopustulosa)Zaklad je dezinfekcia,cistenie a hydratacia,ktora neupchava pory.Pi vela nesladenych vod bez E-ciek,sportuj,chodievaj na cerstvy vzduch,jedz vela vlakniny.Pouzivaj aj peeling aspon 2x tyzdenne,ktorym sa zbavis odumretych a zrohovatenych buniek,ktore upchavaju mazotokovy kanalik,tym por upchavaju.Bakterie a kvasinky uz sposobia svoje a akne je na svete.

viaa

garnier je fajn,ale nie kremy! ak mas problematicku plet,je kopec inych ovela lepsich kremov prave na taku plet. garnier sice vonia,ale ja mam skusenost,ze len vonia! ale naprik.take plet.mlieko na odlic.je fajn. skus kvalitnejsie kremy proti akne..

miroslavaa

Ja používam práve túto kozmetiku a je fajn,mám aj peeling,čistiaci gél a pleť.vodu.Pomáha to na aké,len to musíš používať pravidelne.Okrem toho používam PITYOL na vyrážky,lebo je to hotový "zázrak".Potieraš síce3x denne,keď idem preč len 2x,v primeranej vrstve a pomôže to.Naozaj.:o))