homeopat

sssisa

vie mi niekto poradit nejakeho ale overeneho homeopata ktory vela ludom pomohol? ale skor by som potrebovala niekoho z vychodneho slovenska.

inka

na objednanie cakam max tyzden,ale to len zriedkavo,ak je to akutne tak ta zoberie ihned,aj cez vikend.
vysetrenie aj s liekmi stoji okolo 1000,-sk
prve vysetrenie trva zhruba 1-2 hodiny,napises formular,ak mas zdravotnu kartu tak si ju prestuduju,ak nie nevadi,napises do formulara vsetky zdravotne problemy.potom sa ta budu pytat na vsetko mozne aj nemozne od detstva az po teraz.zalelezi len na tebe aky presny obraz im o sebe umoznis.podla toho sa ja lepsie urcuju lieky.a podla toho je aj ucinnejsia liecba.ale toto vsetko ti povedia,ak s a budes telefonicky objednavat.na kontroly chodim podla potreby.chodila som raz za mesiac ,teraz tak raz za tri

bedna

inka:dakujem,na stranke som bola..viem si najst vela kontaktov,ale ked niekto odporuci..je to lepsie...ak mozes,napis mi prosim ako to vysetrenie prebieha a aka je doba cakanaia,co stoji vysetrenie a tak..dakujem

inka

mam velmi dobre skusenosti s lekarkami ,ktore liecia homeoaptiu v Luke pri Vahu.to je za piestanmi kusok.chodim tam aj s dcerou aj so sebou a mozem len odporucit.

vecernica

mne akupunktura dr Novak bratislava, karlovka poliklinika,,mam akupunkturu trvalo zbodnutu v uchu a fakt nemam chut do jedla..ziadne diety,,nemam chut