partner je hlupejsi a menej intelignetny

Príspevok v téme: partner je hlupejsi a menej intelignetny
wowo

Je to hrozne.Mam priatela moc rada ma vysoku prakticku intelignciu.Ale ako sa bavim o teme ako je: veda, umenie spolocenska situacia, politika, hoci co,,nic nevie,skoro nic v zivote neprecital, nebol nikdy v divadle,v zahranici,v prirode, na horach, na dovolenke , je v kolektive udrzbarov.Vtipy ma z netu.Pytate sa preco som s nim,lebo je taky dobry.....ano to je srdcom, ale nestiha ma v rozhovore.Nehram sa na ziadnu intelektualku. Mate skusenost taku s manzelom? mam s nim byt?Vydat sa za neho? Mate manzelov co nestihaju sa bavit?vraj sa ludia bavia v manzelstve a pri detoch len o praktickych veciach..je to tak? ako to u Vas vypada?

nashira

Ahoj Wowo! Zalezi an tom na com zalezi tebe.Je to take aj tazke .Teraz ked su deti male mam vela praktickych cinnosti,ktore treba riesit.Ale je pekne ked sa v tom vsetkom zhodneme a na relax mame spolocny nazor....ideme na turu do restiky ...aj do kina by sme chceli.Mame taku pisanku kde si piseme mesta co chceme navstivit.....co si raz kupime a vacsinou sa zhodujeme.Velmi sa tesime ked budeme stary ,ze budeme cestovat....Tak tah zaujmovo mame spolocny aj vkus v obliekani.Ak ho milujes tak je to fakt tazke.A preco si si ho vybrala pre povahu ,alebo laska na prvy pohlad.....Jedine co nas rozlisuje je to ,ze ja mam rada na pocuvanie hru na hudobnom nastroji a on elektronicku ...to je take tuc tuc.A hadame sa kde je viac melodie.

wowo

Vcera ma presviecal ze diskusia o tom ako zavesime kuchynsku linku je dolezita a zaujmavejsia.Pytal sa ma naco niekto studuje filozofiu a historiu?Ved to je zbytocne....Nanutila som ho do narodneho divadla,vraj sa chvylkami dalo aj vydrzat to skriekanie...Som s nim pre to ze je starostlivy, a zodpovedny ..staci to?dakujem za prispebky

agina

Tak ja vam tiez poviem jeden pribeh. Tiez som mala chlapca, ja som studovala na VS a on nemal ani maturitu.Je fakt, ze on tym strasne trpel a nakoniec sme sa rozisli.Velmi trpel, ale posunulo ho to dopredu.Dokoncil si maturitu a prihlasil sa na VS a zacal studovat....mozno uz aj skoncil s diplomom v ruke.bohuzial city sa uz vytratili....

majo23

neli absolutne nesuhlasim s prirovnanim-ucnovka:cigarety a alkohol.je to blbost.ja poznam chlapika nema skoncenu ani ucnovku a ma stavebnu firmu.keby si videla jeho dom a 4auta.na druhej strane poznam inziniera a ucitela co kopu krampacom v cechach.mudrost a sprostost nieje vysoka a ucnovka skor charizma a charakter:-))tak ma napadlo:-))

meli

ona sa vobec nepovysuje nad nim rodrigez asi si moc vztahovacny a tvoje muzske ego asi riadne utrpelo, podla mna je hlupost aby si brala niekoho s kym sa bude vediet rozpravat len o praktickych veciach super vyhliadky do buducnosti pocuvat trapne vtipy z netu a to bude cim dalej horsie pretoze pochybujem ze sa zacnu vzdelavat jednoducho neverim ze clovek ak by chcel by na tomto nevedel zapracovat ale su ludia kt. staci ucnovka, bar, alkohol a cigarety a ziadne napredovanie akokolvek suhlasim s nazorom vlcice je to len a len na tebe

lena22

Kdosi múdry povedal, že je rozdiel medzi byť šťastným a byť spokojným. Ja si myslím, že v našom veku máme byť šťastné. A asi v každom veku by to tak malo byť, spokojnosť vo vzťahu nestačí

zena vlcica

Moj byvaly manzel bol casnikom (ja som VS). Tiez som si myslela, ze laska je nadovsetko, ale mnohokrát som sa za neho musela hanbit. Nas kulturny zivot bol blizky jeho zvykom, t.j. chodit po baroch a por restauraciach. Nemal vztah ku studiu jazykov (ja hovorim 5). Nevedel riesit nekonfliktne spory z bankami a inymi instituciami. Po case som vsetky tieto ulohy brala na moje plecia. Nevravim,ze to bolo len jeho vzdelanim, tiez to bolo jeho povahou. Milá wowo, moj vztah skoncil po 7 rokoch a dost zle. Nevedela som sa od neho odputat az kym uz sa nedalo dalej. Laska je na zaciatku slepa, ale treba byt nie len zamilovany, ale aj mudry. Ja som dnes s fantastickym chlapcom (VS), ktory ma rad, to co mam rada aj ja (divadlo, jazyky, sport,...) a nas vztah je velmi pekny.
Moje moto je: rovny rovneho si hlada. Podobne zaluby, rovnake zivotne hodnoty a ako napisal "hlupy?" dolezita je ucta a dovera. Mozno len potrebujes skusit iny vztah, aby si sa vedela rozhodnut co ty povazujes v zivote za dolezite. Pre niekoho je to dobre srdce a vzajomna ucta, pre ineho intelekt. Najlepsia kombinacia pre mna je vyrovnany intelekt a dobre srdce. Ak mas pochybnosti to je preto lebo to nie je ten pravy pre teba. Moze to byt dobry clovek, ale to neznamena, ze je tym spravnym partnerom pre teba. Predpokladam,ze si este velmi mlada a neskusena. V kazdom pripade sa neunahli, nech sa rozhodnes akokolvek, verim ze to bude to spravne rozhodnutie. Nechaj sa viest tvojou intuiciou. Nie je podstatne co si myslia prispievatelia tohto fora, ale co citis a potrebujes ty. Nikto nemoze rozhodnut za teba. V kazdom pripade niekto povedal, nie je rozhodnutie spravne a nespravne. Pokial si sa poucila z tvojho rozhoduta bolo to osozne rozhodnutie.

rodrigez

Moja zlata a ty si kto??? Si neco viac ako on? Uz len to ze sa nad neho povysujes svadci o tvojej "inteligencii". Byt na jeho mieste a mat frajerku, ktora si o nom vlastne mysli ze je menej nez on, kaslal by som na teba...
Samozrejme snaha musi byt aj z tej druhej strany, nemal by na vsetko kaslat, to je fakt, ale nikdy sa nad neho nepovysuj, aby si sa potom necudovala ze v sebe najde tolko hrdosti ze sa na teba vykasle... Len tolko som chcel...

moniqa87

ja studujem na vysokej mam velke ciele co sa tyka kariery amoj priatel ma ucnovku...
mozno sa niekedy zacudujem kam vsade je schopny tresknut "i", lae to nic nemeni na tom, ze ma dobre srdce a ked chcem aby isiel so mnou do divadla, tak ho zavola, aj ked divadlo ho nelaka, skor kino, ked ma napadlo aby sme sli na dovolenku k moru suhlasim a spolocne sme vybrali tu najvhodnejsiu...
ono to nie je o tom ci ma alebo nema doktorat z toho ci onoho, lebo ked je tam skutocna laska, tak sa ty snazis spravit nieco pre neho ale sucasne aj on sa snazi trocha si rozsirit obzor kvoli tebe...
musi to byt vzajomne a nesmies sa nikdy povysovat, si takisto nedokonala ako on a mozno o to viac ak si o sebe moc namyslas