Hrčky za uchom

Sa5m

Ahojte chcem sa aj ja s vami podelit o moju skusenost pripadne pomoct niekomu. Pred 6 dnami sa mi objavila hrcka za uchom. Najprv som si myslela ze je to vyrazka, kedze sa mi za usami robia pravidelne ale obavala som sa toho co to v skutocnosti je tak som v treti den sla s usnej , ktora mi povedala ze je to najpravdepodobnejsie absces predpisala mi antibiotika ( augmentin) a mast (fucidin). Kazdym dnom sa mi to zvecsovalo( bolo to velke asi ako palec) az na siesty den sa mi na tom urobila biela hlavicka. Ked som si to mastila tak mi to puklo a vysiel z toho hnis ako keby to bol vred. Zmensilo sa to takmer o polovicu a teraz to vyzera uplne ako absces, ta mast mi naozaj pomohla a uz to mizne uplne.

griek

No tak ako vy , aj mne sa urobilo dačo na hlave za uchom , ale ako tak čítam tak je to len dajaky výron alebo čo ... stačí nejaka masť alebo niečo ??

jessi465

aj ja som mala ialové niečo za ušmi. isla som k usnej ci koznej a dala mi nejake masticky a tinkturu. ale tinkturu az ked by mi to nepreslo ale preslo to z masticky. a prešlo to! :) :-) :-D :D :-P :P :-O :O ... neviem ako sa volali nebolo to nic hrozne len nejaka inekcia neboj sa a chodt e k doktorovi/ke.

veronikuska1

Ahoj,chcela by som poprosit o radu ci pomoc.Zijem v Holandsku a preto je pre mna tazke sa dostat momentalne k lekarovi.pred tyzdnom som si nahmatala na lavej strane za uchom viac na hlave hrcku,a dost velku,tvrdu a bolela,mala som ju tam asi tak tri dni a potom zmizla,uz sa mi to parkrat stalo aj ked som bola doma,no ako naschval ked som sa vybrala k lekarovi ta zmizla a on mi povedal ze to musi vidiet,ze ked to budem mat mam prist,ako keby sa to dalo len tak,ale ide o to ze vcera rano som sa zobudila a urobila sa mi na pravej strane za uchom na hlave,a strasne boli,ceka hlava a pri otacani hlavy do prava ma tam ako keby ta hrcka brzdila.volala som kvoli tomu amine no ona ze mam si tam prikladat teple nieco tak som spala so salom okolo hlavy,no nemam pocit ze to pomohlo,na dotyk to boli stale.chcela by som vas poprosit o radu,co to je ako to mozem liecit,pretoze na svk sa asi tak skoro nedostanem.dakujem

lucyta123456

ahojte...ja mam tiez za lavym uchom thaku mensiu hrcku ktoru uz mam dlho ale pred dvoma dnami sa mi zvacsila...nefiem co to moze byt...len rozmyslam lebo uz skoro rok mi piska v usiach a dokonca v lavom mi thak susti thak ze ci to nemoze byt sposobene tou hrckou nahodou ...co myslite ? 27.juna idem ku usnemu thak dufam ze tento mi uz pomoze..lebo bola som uz u viacerich a nikto mi nepomohol :(

jaret

Ahojte, pred tromi dňami som si aj ja nahmatal hrčku na pravom uchu a to tak že by som sa ani o nej nedozvedel ale nejak som si zle lahol a akurát na tú hrčku som pocítil bolesť. Najprv som myslel že to sú uzliny ale niekde som čítal že sa uzliny nerobia na uchu, nie je to velké je to taká malička hrčka ledva badatelná ja si po každom zmytí hlavy totiž rád vyčistím uši práve tími tyčinkami tak som rozmýšlal aj či to nemože byť dáky zápal alebo dačo podoné ale asi s tím pojdem k lekárovi istota

Jaret

Ahojte, pred tromi dňami som si aj ja nahmatal hrčku na pravom uchu a to tak že by som sa ani o nej nedozvedel ale nejak som si zle lahol a akurát na tú hrčku som pocítil bolesť. Najprv som myslel že to sú uzliny ale niekde som čítal že sa uzliny nerobia na uchu, nie je to velké je to taká malička hrčka ledva badatelná ja si po každom zmytí hlavy totiž rád vyčistím uši práve tími tyčinkami tak som rozmýšlal aj či to nemože byť dáky zápal alebo dačo podoné ale asi s tím pojdem k lekárovi istota