Hrčky za uchom

barbinka

Ok, tak ja s tým pôjdem za obvodnou a uvidím kam ma pošle. Ale ešte toto ti poviem. myslím, že som to už písala. Vyberali mi krčné mandle pred mesiacom. a teraz v pondelok som bola na kontrole. Všetko v poriadku, ale som doktorovi ukázala tie hrčky. To je orl oddelenie a povedal, že len uzlina asi, že octanovú masť na to. Takže vlastne ja som už bola na orl a nikam ma neposlali.

salocka

nie som velmi za punkciu, ist k lekarke svojej obvodnej, urcite ta posle na krcno-nosno-usne, zoberu ti krv na vysetrenie, urcite bude treba vylucit aj ine ochorenia, ktore to mozu sposobovat (hlavne zuby), az potom sa budes po vysetreniach rozhodovat co dalej, kazde vysetrenie ti nieco o tom viac odhali. Len necakaj a chod k svojej lekarke, ber do uvahy, ze kazdy organizmus (jedinec) je iny, len necakaj, ked uz to vies. Je dost mozne, ze to bude reakcia na tvoju operaciu.

deee

Chod za obvodnou, ta ta asi posle na krcno-nosno-usne a odtial sa vypytaj. Mne to robili v onkologickom ustave sv. Alzbety v Ba. Bol tam mily personal, takze ak si z BA, tak odporucam

salocka

ja som mala podobny problem s hrckou na krku, a uz som po operacii (po 2 mes), ak ta neboli, je to horsie, asi sa ti nevstrebe (moj pripad) Dobra rada od Suullyho, treba ist k lekarovi, krvne testy a na hematologiu, podozrenie moze byt na lymfom (zavazna choroba) Nechcem ta dopredu strasit, no nepodcenuj to, su to varobne signaly tela, zrejme uz dost dlho

deee

To sa len vezme vzorka z tej hrcky, mne to robili tou striekackou, je to len par sekund a je to hotove. Ani to tak neboli, jak je to neprijemne:o))))

deee

Vypytaj sa na punkciu, s tym nic nepokazis a budes si ista na com si. Je to dost neprijemne, ale da sa to vydrzat. Mne bol neprijemny najma pohlad na tu konsku striekacku, bleeee, etse aj teraz ma strasie, ale aspon viem, ze to nie je nic vazne

barbinka

deee: no mňa nebolia vôbec, ani mi to nie je nejako nepríjemné, ale strašne som zľakla, keď som si to nahmatala.

deee

Ja mam za oboma usami take hrcky uz od detstva. Raz su vacsie, inokedy mensie. Vraj su to uzliny a vraj ich mam z akne. Bola som aj na punkcii a vysledky boli v poriadku. Ale mam ich uz asi 12-13 rokov. Bolia ma len ked sa dlhsie smejem, inak vobec. A ked sa ich dotknem, tak mi je to neprijemne.