"Rozpredaj" svojho tela

Príspevok v téme: "Rozpredaj" svojho tela
Michal PU

Ahojky!
Uz dlho planujem ze si nieco urobim ale este som nenasiel vhodny sposob aj ked ich je tak vela...
Ano uz niekolko rokov som na dne aj ked chodim k psychiatricke a uz ma nebavi sa "nastrelovat" liekmi. Moj psychicky stav je asi zodpovedny aj za ine problemy a preto musim viac krat za den uzivat po cca 5 liekov aj ked mam iba 19 rokov...
Uz ma nebavi zit (dôvody tu rozpisovat nebudem) pretoze jedine co ma tu este drzi je len par zrniek prachu a proti je cela kopa alebo skor hora hliny :((
Zial moja dobrosrdecnost a ochota nebola nikdy moc ocenena (cest vynimkam) a preto som sa aj tak rozhodol ze nenecham svoje telo len tak znicit ako to robi vela inych ludi (vlaky, pady a pod...) Rozhodol som sa ze ak by sa dalo tak by som skusil rozpredat svoje organy inym dobrym ludom ktory ich potrebuju viac ako ja a cast zarobenych penazi by som nechal rodicom aj kde moji rodicia sa nespravaju ako rodicia a moje detstvo nebolo ako u väcsiny inych deti (ale predsa na mna minuly nejake korunky ktore mohli mozno vyuzit pre seba lepsie).
Zvysok (väcsiu cast) by som daroval koli svojej laske k detom na budovalie a chod detskych hniezd zachrany a podobnych institucii nech sa zachrani co najviac deticiek ktore za svoju zlu situaciu nemozu... Niekto uz mozno tusi jeden dovod preco chcem zit... Ano je to moja nedavno narodena sestrenica ktora je krasny a zdravy anjelicek a ja ju mam velmi rad...
Zial uz to asi aj tak nezvladnem a preto som sa tu rozhodol opytat ci je nieco take ako som pisal mozne...
Poradi niekto?

wowo

este ma napdalo.AK sa chces zabit ,tak to urob pred transplantacnym centrom.Zivotnost srdca je par minut ,aby sa mohol este transplantovat ,to aj ladviny a pluca.Cize sa skus podrezat niekde na chodbe kliniky, aby stihli este mat teple organy.Lebo inak budu zdevastovane,, ci uz otravou ,alebo pomliazdene ak chces skocit pod vlak.Toto mi vychadza jedina altrenativa,ak by si chel byt aspon trochu uzitocny

juva

neveril by si kolko dievcat hlada takeho chlapca ako si ty len ho mozno este nenasli.preco sa vzdavas.ved bojuj.ja ma tiez problemy.mas 19 a nevies este co ta stretne.nemusi vsetko vyzerat tak zle.ja tiez verim ze pride aj nieco dobre a preto treba zit a cakat.chces nechat svoju sestricku bez brata?ver tomu ze bude potrebovat tvoju pomoc ked bude väcsia a ked tu nebudes nebude sa mat na koho obratit.aj ked beries neviem kolko tabletiek cez den ty to zvladnes.vsetko ma svoj cas a aj na teba pride a budes stastny

engel

Michal!Pozri sa,kolko dobrych ludi ti chce pomoct svojimi nazormi a radami!!Vezmi ich prosim ta k srdcu a zareaguj nejakym pozitivnym prispevkom :-),oki?

andria

ale ja som asi ta prava co sa pytam, lebo ja tiez nemam kamaratov, rozumiem ti, ale mozes to zmenit. teda mne to hovoria, tak dufam, ze je to pravda.

andria

A preco nemas kamaratov? je to len v tvojej hlave, mne by nevadilo, kebyze sa bavim s niekym kto je bisexual, ani s niekym kto je homosexual, dokonca mam jedneho takeho kamarata, najprv som to o nom nevedela, ale ked som sa to dozvedela, absolutne nic sa nezmenilo na tom, ako ho vnimam. vsetko je to len v tvojej hlave. vobec nevadi ze si bisexual. netrap sa nic s tym.

dinia

Ahoj,nevzdavaj nic prosim ta. je to pravda co tu pisu. Tvoji rodicia asi vidia svet uplne inak, ale radi ta maju. Rodicia taki byvaju, ze nie vsetkemu rozumeju, mozno si neuvedomuju ako je to s tebou vazne, neuvazoval si o tom, ze by sa porozpravali s tvojim psychologom? mozno by im to otvorilo trochu oci. a poznam vela ludi, ktorych rodicia nechapu a tiez im ublizuju, mozno aj preto , ze sami maju problemi. a ver mi , ze takych ludi co maju podobne problemy ako ty, je na svete vela, ide len o tom, ako sa pozries na svet. netrap sa, bud sam sebou. a mas tu nas vsetkych.

simari

prosim ta nemaj haluze odid od starych ked na nich tak pindas chod do roboty alebo ak chodis do skoly dokonci skolu chod viac von medzi ludi ako si ty bisexualou transvestitov a co myslis ze nie su taky ako ty tak co je na to ze si bisexual nic ja si myslim ze vsetci ludia maju v genoch bisexualitu zakodovanu zalezi len ako sa to u koho prejavi a ako je clovek vychovavany a jedno s druhym naco to budes vypravat tvojim rodicom zbytocne a o tych organoch to je fakt to nepredas jedine ze by si mal ukrutne velky penis hihih ale ne srandujem ale teda keby si ho ufikol a niekto by ho kupil tak tomu dotycnemu by asi uz len vysel , sak chod na stranky na chaty kde su ludia ako ty ved urcite takych najdes a neni to nic zvlastne mozno teraz pre teba to je ale po rokoch uvids ze budes co budes a nehovorim ze ta nebude zaujimat nazor druhych ale proste to budes brat inak ja mam frajera ale tiez sa mi stalo ze som bola zo zenami a hovorim keby sa nasla taka do ktorej sa zalaskujem aj s nou ostanem no a co tak vela stastia a nekantri sa este by si prisiel o nejakeho dobreho milenca

wowo

suhlasim s tebou.ak sa chces zabit ,urob to. Organy sa zidu druhym co chcu zit,kazdu minutu a potrebuju sa nadychnut a nemaju cim atd potrebuju vidiet a nemaju cim. Nepremrhaju zivot a budu zit aj ked mozno s problemami ale o niecom.ale ta upozornujem ty si to neuzijes, ani ten nadych a vydych. A nikto si to nebude vazit ,,ze to bolo od samovraha,,,ja by som take organy nechela,,,este by ma to zabilo ,,fuj

sunnysweetie

ahoj Michal, zivot si si nedal, tak si ho ani neber,prosim ta!!!
zivot je boj, preco ho chces vzdat uz taky mlady?
jemino,ved mas zivot pred sebou..
a to,co si prezival a prezivas-budes na to v dospelosti len spominat..
uvidis, po dazdi vyjde slnko.
skus sa osamostatnit, ujst od tych, ktori ti tieto problemy sposobuju..
najdi si kamosku/priatelku/spriaznenu dusu,ktora ta nauci milovat, a vazit si zivot-hlavne.
ked budes mat dovod,pre co zit,nebudes rozmyslat nad sebevrazdou.
si tu pre to, aby si splnil poslanie..ty o tom nevies..ale mas na tejto planete nieco zmenit, vykonat nejake poslanie, ktore ti dali vyssie sily!

(poznam niekoho, kto si chce za svoje zdravotne problemy siahnut na zivot,stale mu dohovaram, ale on uz nevidi dovod,preco by mal zit, lekari len slubuju, ze o rok,dva,tri to bude lepsie,ale ono sa to nelepsi a jeho to nici..keby nema mna/spriaznenu dusu, ktora sa s nim vela rozprava a dava mu priklady,ze je vela deti, ktore nemaju co do ust, je vela deti, ktore su v detskych domovoch, ktorym zomreli rodicia a su odkazane same na seba..vzdy ho nejakym horsim prikladom,ako preziva on,utlmim..ale nie nadlho..myslim si,ze kto rozprava o samovrazdem krici o pomoc,ale skutocny "blazon" ktory by ju bol schopny spachat o tom nehovori, ale vykona ju..preto treba ludom, ktori pomyslaju nad samovrazdou pomoct..)

Michal, nesklam nas..
dnes sa uz aj sexualita berie inac.je to tvoje rozhodnutie a tvoji rodicia nemaju pravo zasahovat do tvojich intimnych veci..drz sa a nesprav hlupost..
bude o jedneho super chalana na svete menej a to nechces,vsak?!!! :D