Kvapkanie z nosa

Príspevok v téme: Kvapkanie z nosa
katula

Vyse roka mam problem s nadmernym vylucovanim sekretu z nosa.Proste stale soplim,ci je leto,ci zima.Kolegyne v robote sa pytaju ci som chora,ked stale sniakam,a nie som a vtedy som si uvedomila ze to nie je normalne.Aj ma bolieva hlava,ale neviem ci to ma s tym suvis.Kedze je to cira tekutina tak som zapal nosnych dutin vylucila,ani alergia sa mi nezda,kedze soplim cely rok.Keby mam stafilokoka alebo streptokoka v nose mohlo by sa to takto prejavovat?Ale ja neviem,len tapam.Ak mi niekto vie poradit,co s tym a co mi je,tak budem velmi vdacna.

RNG

Aj virusy a alergie sposobuju tecenie nosa, vtedy je to cire, nezafarbene, ako pri bakteriach.
Na alergie je quercitin(2x500 mg) , vitamin C(3 gramy), dumbier(1 gram cerstveho), omega 3 oleje(3x2 gramy) atd.
Proti virusom su selen, zinok,vitamin C,roztok GSE, probiotika obsahujuce L.Bulgaricus, aloe vera, baza, astragalus a silne su Betulin, Befungin a Larrea tridentata(chaparal.)
Skor nez ides do tychto, prestriekal by som si nos(aj tvar a oci) niekolkokrat denne koloidnou striebornou vodou, to moze problem vyriesit, ak je to virus, ale aj bakteria.