15-ka a 19 rocny?....

Príspevok v téme: 15-ka a 19 rocny?....
sunnyball

mam 15 rokov a spoznala som jedneho uzasneho chalana ktory ma ale 19...uz sme sa par krat stretli aj rodicia o nom vedia a neboli vekom zrovna nadseny ale nakoniec mi dovolili stretavat sa s nim...ale mam kamosa ktory je zevraj do mna zalubeny ale mne priamo nic nepovedal...a hovori ze ten chalan je na mna velmi stary a ze sa so mnou len zahrava a ze sa chce so mnou vyspat...je to blbost lebo je velmi mily a zabavny a ma ma rad...a ten moj kamarat stale na nas striehne a vyhraza sa mu ze sa ma drzat odo mna co najdalej...a ze ked mi ublizi ze on si ho najde a podobne...co mam robit?..je ten vek fakt prekazka alebo kamarat len ..ja neviem..ziarli?...

quixi

sunnyball vies co ked som ja spoznala mojho priatela mala som 16 a on 20 teraz mam 17 a on 21 :) sme spolu stastni uz vyse roka a co sa tyka veku este sme s tym ziadne problemy nemali :) a inak kamoska ma 17 a jej priatel 27 :) a klape im to :)

lolynkkka

sunnyball
ja som v 14tich chodila s 20rocnymm..vedela o nom len mama,otec by ho bol zabil :))..aale co bolo horsie,bol to spoluziak mojich bratov /na vyske/..takzee keby sa o nom dozvedeli aj oni,dobre by neskoncil nai on ,ani ja..ale mali sme sa radi :))..a vydrzalo nam to dost dlho :)..ale potom prislo na ten "vekovy rozdiel"..a bol koniec pekneho vztahu :))..treba si uvedomit,ze stale musime hladat k sebe rovnych..lebo skor ci neskor pridu aj nezhody kvoli veku..teraz mam 17 a mam 19 rocneho chalana,ale stale mi vykrikuje,ze som zasrana :/..neviem co s nim :)

barborita12345

sunnyball...vek nie je prekazkou ... ja som mala 17 a spoznala som chalana co mal 26 a normalne sme sa stretavali... chceli sme pokracovat aj vztahom ... no nakoniec to cele nejako utichlo...ale pravda s tym sexom ze to chcel po mne...bol mily,zlatucky...keby sme nemali inych partnerov urcite by sme sa doteraz stretavali ... tak podla mna vek nie je prekazkou ked si vsetko dobre zvazis

sunnyball

fajn akoze asi ma klepne...
asi si uz budete mysliet ze si tu vymyslam alebo co ale je to pravda bohuzial...vcera som bola o siestej na kurze angliny a chodi tam so mnou aj ten moj kamos...a pocas celej hodiny mi stale nieco tocil o tom ze sa mam s tym chalanom rozist ze je stary a ze ma chcel len vyuzit...ale potom ked skoncila hodina priatel ma cakal pred tou budovou a kamos k nemu jednoducho prisiel a povedal mu ze opovaz sa jej ublizit...a on na to stacil povedat len co ti sibe?...a kamos mu vrazil do zaludka..dalej to nebudem opisovat lebo som odtial odisla...dnes som kamarata stretla v skole a ma rozrazenu peru...a s priatelom som volala ze ma na lici fialovy flak...ale vzhladom an to ze na ten kurz chodi este asi desat ludi zo skoly uz sa to roznieslo a o nicom inom sa nehovori...s kamosom sa nerozpravam ..nemam o com...

sweetie

v podstate suhlasim s blackdaahli. davaj si pozor, velmi nerozmyslaj -sex ano ci nie- lebo samu seba presvedcis ze to uz chces aj ked to bude len kvoli priatelovi..rob len to na co sa citis.
ja som bola v tvojom veku ked som o to prisla.on mal 23 a po 2 mesiacoch sa zduchol...vtedy som si mysela ze som uz na sex pripravena..po teoretickej stranke som aj bola, ale aj tak to bol vtedy pre mna poriadny sok..asi 4 roky som sa z toho spamatavala kym som sa odhodlala zazit to este raz

blackdaahli

nie je to veliky rozdiel ved 4roky....
ale v tvojom veku je to veeliky rozdiel....
keby ty si mal&a 18r a on 22r tak nepoviem nič...
si ešte taka dieta oproti nemu..
davaj pozor ! lebo ked sa to stane,a on ta necha a vysmeje sa ti...bude už neskoro plakat...

mirusik

poviem ti to takto,ked som mala 16,chodila som s chalanom,ktory mal 22...on mi aj hovoril,ze tiez vo vztahu casom aj nieco caka,lebo predsa,ma skusenosti a chyb to cloveku...ale cakal...tri mesaice a potom som s a snim rozisla ,kvol ijeho byvalej a doteraz sme velki kamarati...aj bez sexu a vtedy v pohode pockal,lebo ma mal rad,takze ak je taky ako hovoris,tak nemas,co riesit:)