Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Revalmax plus

ejulka1002

Ja som s nim neskutocne spokojna dal mi ho sestrin priatel, na skusku 20 ampuliek lebo mi hrozne padali vlasy , nielen ze prestali padat ale po roku co si rovievam kuru z neho tak raz za 3 mesiace alebo hocikedy ked nezavudnem lebo dost smrdi tak bilinne treba s nim spat celu noc mam na hlave raz tolko vlasov by som povedala aj teraz na jar som si davala aby mi vlasy nepadali a pocelej hlave mam malicke vlasky ako antenky nove vlasy fakt som max spokojna

ľubka

ja som to teraz dostala na vianoce a chcem sa opýtať že či ste pozorovali nejaké zmeny už po 20 dňoch alebo až po 40? lebo ja mám len balenie na 20 dní a neviem že či treba mi kúpiť aj ďalšie aby mi to zabralo alebo mi pomôže aj toto :) pomôžete mi prosím

ľubka

ja som to teraz dostala na vianoce a chcem sa opýtať že či ste pozorovali nejaké zmeny už po 20 dňoch alebo až po 40? lebo ja mám len balenie na 20 dní a neviem že či treba mi kúpiť aj ďalšie aby mi to zabralo alebo mi pomôže aj toto :) pomôžete mi prosím

hair

prave doberam tu kuru... tabletky zazrak nespravia, ale ampulky su uzasne. ja som uz na vlasy skusila naozaj vela veci, lebo mam vlasy naozaj biedne, ale toto je najlepsie - urcite lepsie ako vichy dercoss. uz som si to davala na jar, teraz znovu a vysledok je velmi viditelny a to si davam len pol ampulky obden (mam kratsie vlasy). vrelo odporucam!

jana sos

Pred chvíľou som si ho kúpila na odporúčanie jednej známej a v lekárni mi povedali, že boli už tri ženy predomnou ktoré sa prišli pochváliť, že to fakt funguje, tak ma presvedčili. Uvidíme o 40 dní.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Revalmax plus - Fórum - ZDRAVIE.sk