ekg

delphia

na vysetrenie srdcovej cinnosti s ekg- nie je nutny odber krvi. obvodny lekar ekg neurobi. robi ho internista a kardiolog

technécium

na ekg choď hocikde, je to prístroj ktorého výsledky neklamú a potom si zober ten papier a daj si ho pozrieť odborníkovi, ktorému veríš a krv netreba

pýtajúca

ale ja som sa pýtala na čosi iné...

ešte raz sa vás opýtam:

chcem ísť na EKG, ale do nejakej súkromnej ambulancie, k súkromníkovi, mimo obvodnej, aby ma poslala...

chcem sa opýtať či je nutný aj odber krvi (??)

dakujem...

agaven

ahojte srdiečko by nemalo pichat myslim do lava nie v strede až k rebrám a každý den nie až stred hlavy može bolet ja papam lie na srce a blbne mi povedal rozlietane srdce pýtam sa to je čo arytmia pekne sa objednajte u kardiologa on aj nasnima a aj tlak tam hra velku rolu čaute

pýtajúca

fidorka a to ti na to fakt žiaden lekár nič nedal?? žiadne lieky??

lebo ja by som tiež chcela z takého podobného dôvodu tam ísť, totižto mám časté búšenie srdca zo stresov a potom ma občas tiež páli a pichá, občas srdce a občas celý hrudník...

pravdepodobne to bude mať všetko na svedomí psychika, ale chcem sa uistiť, čo ak náhodou nie a mám nejaké chybné srdiečko???

a na moju otázku náhodou nepoznáš odpoveď??

fidorka

mňa srdiečko pichá každý deň bolí aj pichá...mám prolaps mitrál.chlopne aj šelesť....ale že to vraj môže byť z chrbtice alebo z psychiky....vravia lekári..tak fakt neviem..a často mi je tak zle..že je to des.......,,,,,,aj na hrudi ma často ťaží..aj páli...tak neviem....

pýtajúca

prosím vás...

chcem ísť na EKG, ale do nejakej súkromnej ambulancie, k súkromníkovi, mimo obvodnej, aby ma poslala...

chcem sa opýtať či je nutný aj odber krvi (??)

ďakujem...

jaja

nie, nie je sucast predoperacneho vysetrenia, ale vcera ma dost pichalo pri srdci, tak som sa zlakla ze co to moze byt, pretoze pred pol rokom mi srdiecko vysetrovali a bolo v poriadku, tak ci sa to mohlo zmenit, alebo sa nemusim sa bat