žiarlivosť :(((

imro4000

Mam rovnaky problem.Ale je to sposobene tym ze ju strasne milujem ale sme velmi malo spolu...a tiez sme sa o tom aj rozpravali vela krat,pretoze sme sa vela krat koli tomu aj hadali..a teraz uz som mudrejsi a chcem sa napravit;)

fofn

rovnako som sa bal, tak ako ty a rovnako som si to uvedomoval, porozpraval som sa s nou o tom, dokonca mnohokrat, spociatku som pocul slova utechy, az nakoniec som bol tak otravny, ze to zostalo len pri, proste mi musis doverovat... Toto bolo zruba pred dvoma rokmi, teraz sme spolu uz takmer tri roky a asi dva roky sme sa nehadali(som s nou denne cca 12 hodin), casom som to pochopil, a moje pochybnoti zmizli, nas vztah dozrel, a teraz jej verim natolko, ze keby som ju pristihol pri nevere, najprv by som sa spytal ci na to nema dovod typu: lekar mi to predpisal... Proste ak to pochopis, bude lepsie tebe aj jej, pracuj na sebe, a ono to casom pride, drzim ti palce...

fofn

pocuj 14jose, mal som rovnaky problem, moju priatelku som si doslova vymodlil, trvalo mi to nejaky ten rok, no napokon sa to podarilo a zamilovala sa do mna. Nuz a ked ziskas nieco cenne, zacnes sa velmi bat ze to stratis... Casto som ziarlil ako pes, no nepovedal som jej to, ale bol som nevrli... Neskor prisli hadky a poviem to tak, za tyzden ak neboli tri, tak to bol super tyzden (to be continue)

14jose

dik za pochopenie, človek sa snaží, no nie je to vždy jednoduché.ale kto by chcel jednoduchý vzťah, ved by sa unudil na smrť.vdaka za radu, vyskúšam ;-)

Pipo69

nie nemal som s tým problém, no aj ja som žiarlivý, ale nie nejako veľmi. Ale mal som iné problémy - bol som dosť uražlivý a raz som sa ráno zobudil a povedal si, už nikdy sa len tak neurazím a stále som si to opakoval. MNo a teraz skor ako sa urazím, tak sa nadýchnem a po chvílke sa tomu zasmejem. Proste som si to vsugeroval :-) Mno ale s babami je to háklivejšie, teda s tou žiarlivosťou...Máš to ťažké kámo

14jose

ved toho sa práve bojím, že ju od seba odženiem svojim správaním :( tak mi poradte ako sa zmeniť, tak veľmi to chcem, len neviem ako :(

Summer_

Ak ta ona lubi, nestratis ju... ak ta neluby a podvedie ta, nestoji ti za to...
DOVERUJ JEJ :) a davaj pozor, lebo aj prilisna ziarlivost ju moze od teba vzdialit