Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

šklbe mi okom

...

Ahojte :)
Ja som odborníčka na šklbanie okom a aj rukou ... Ak sa ma chcete ničo pýtať tak mi napíšte :) Vopred
Ďakujem :)

....

ano od roznych firiem ako sumive tabletky.napr.pharmavit.na taketo problemy je to vyborne, kedze sklbanie je nielen svaloveho povodu, ale tie svaly su inervobvane nervami, ktore sposobuju tieto abnormalne pohyby.tie sumive tablety obsahuju dost vela magnezia, tak staci jedna tableta denne po dobu jedneho tyzdna.

xperience

to sa stava aj mneee ....ja som pocul ze je to napriklad zo stresu .... ale ked sa prilis hnevas...tak mozno je to aj od toho

........

kup si aj to magnezium napr.sumive.je inac aj specioalny doplnok magne b6-.magnezium zpomaluje nevovosvalovy prevod a znizuje nervove drazdenie.taktiez pomaha uvolnit svaly/co je dobre pri drobnych seknutiach.

....

skus b komplex forte a magnezium.ak to neprestane do tyzdna, obrat sa na lekara.ale
moze to byt unava ocnych svalov.je to len to sklbanie??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

šklbe mi okom - Fórum - ZDRAVIE.sk