bolesti chrbtice

Príspevok v téme: bolesti chrbtice
claudia

Ahojte, mam taky problem ze ma boli chrbtica, resp. sme dnes s kolegynami skonstatovali ze to bude asi svalstvo okolo chrbtice na urovni lopatky, nemozem byt dlhsie zohnuta lebo tam citim bolest, inak sa pohybujem bez problemov. Pol roka robim robotu, ktoru som v zivote nerobila to bude asi z toho. Viete mi poradit co mam robit aby som sa zbavila bolesti? Bojim sa ze sa mi to zhorsi :-( Dik

[zruseny12]

Ale,aj ja mam skoliozu esovitu,a dnes som pozerala na tie stranky na Internete www.novycesprezeny.sk,a tam si napises vyhliadavanie-cviky na chrbticu,je to tak na lavej strane a zobrazia sa TI tam vselijake veci a tam si najdes cviky na bolest chrbta.Pozerala som tam aj na svaly su tam cviky.Nemusi sa mama s tymi casopismi takto obtazovat.Prajem Ti vela stastia.A ozvy sa ak budes moct,ci si to nasla,ale urcite to najdes.Dobru noc prajem.

ale

dakujem mariaa,mamina si tie casaky kupuje,tak ju poprosim nech mi to posle. musim sa dokopat,ono je to asi aj zhorsene stresom a tak...nechut do zivota :( aspon v mojom pripade,mam sice skoliozu ale ze to by mi az take problemy nemalo robit,dik

[zruseny12]

Prajem pekny den,ale-ved aj v Londine keby si sla niekde kde sa zooberaju chrdticou maju take cviky urcite.Ale ak chces napis mi mail,teraz som nasla cviky ktore som si vytrhla z Noveho Casu Pre Zeny,a mozem to pofotit a Ti poslat.Alebo si to mozes aj najst v archive casopisu:NOVY CAS PRE ZENY,na internete.Alebo aj BAJECNEJ ZENE davaju,mam tu aj svalovy trening atd.To nedavno davali na pokracovanie v tych casopisoch.Prajem Ti krasny podvecer.

ale

no tak som sa isla pozriet co nove o chrbtici a pomoc...ako deti na piesku. co sa tyka toho cvicenia,tiez sa k tomu neviem dokopat,a ani ako zacat vkuse som niekde pozasekovana,chcelo by to asi navstevu ostheopatha a akupunkturu,mne osobne to par rokov dozadu velmi pomohlo,uz som spominala,ale to bol ozaj skuseny a dobry lekar a teraz som v londyne,kde je ich az prilis vela na to aby boli vsetci dobri :) si myslim,ale asi budem musiet nieco vyskusat a pomaly nejake cviky,nedaju sa nejake knizky objednat cez internet v slovencine?dakujem

barbinka

lea: keby si skôr porozmýšľaľa prečo ho asi mám. že by mi tak všetci vraveli, keďže sa volám Barbara? To bolo dosť bezduchá a úbohá poznámka.