Nevera

laurita666

je to uplne normalne,ved je jasne že hadam nebude sa ti pačit len on tvoj chalan!!nehovor mu to!!už by ti neveril uživaj si mladost

quaresma

Ako mozes pre Boha povedat ze milujes svojho priatela,ked ho podedes...Co si uz mignuta na hlavu...ed keby ho milujes,tak ani ta nenapadne myslienka na druheho chlapa...Nemam rad takychto ludi

lola3

lolita22...netreba hned odsudzovat ludi ktory urobia chybu!a brixa...ty konaj ako uznas za vhodne, urcite priatela dobre poznas aku ma povahu ako by sa zachoval...v zivote spravis este vela chyb(mozno podvedies aj manzela a potom co.?!...)Niektore veci by si clovek mal nechat pre seba.zober si to tak ze to nevie,ked si ho podviedla bol to tvoj problem, teraz je to tak isto tvoj problem musis sa s tym vysporiadat!Mne nevera pomohla vo vztahu,priatela som podvadzala dlhsie(cca.mesiac)a to vedel o tom hned na prvy krat a dalej sa to tahalo, vedel kam chodim(neuvedomovala som si ako mu ublizujem, ale mala som ho rada)... bola som zo seba sklamana...Ale uvedomila som si ze bez neho nemozem zit.milujem ho.a on tiez vie ze nam to dooost pomohlo vo vztahu,(troska odveci neni to tvoj pripad.ale ved aj pre ostatnych )

lolita22

rozíd sa s ním je to voči nemu nespravodlivé, ja by som s tym nevedela žit milá moja, aj keby som mala alkohol v sebe, mam predsa pred ocami ze ho milujem... krava

jfeifcn ô

ludia
preco to tak rozoberate???
lubit moze aj dalej ale kto podviedol raz podvedie aj druhykrat ;)
a vobec to nie je o alkohole ... predstavte si ze vsetky taketo nevery by sme si odpustali ... kolko parov by este bolo spolu ...
on ti veril ... pustil ta na chatu s chlapcami ... a urcite vedel ze budete pit a veril ze ho nepodvedies
no ty si ho podviedla a este ho tahas za nos ... myslis si ze on neciti ze nieco nie je v poriadku ved teba to trapi tak sa urcite nespravas tak ako predtym;)
porozmyslaj ake by to bolo keby sa to stalo z jeho strany;)
a ty co hovorili o veku a vyzretosti je to aj o tom ale aj o tom ci neveru videli doma ak ano a bolelo ich to tak to neurobia;) lebo prist o rodica kvoli nevere fakt nie je najprijemnejsie
majte sa krasne a nepodvadzajte ludi ktori pre vas znamenaju vela
a aj pri alkohole si spomente na nich a 100% nepodvediete a ak ano nelubite ho alebo ju

stasticko

ja si myslim, ze ak je to nevera, ktoru lutujes a uvedomila si si chybu,nehovor mu to.vies co by potom nasledovalo, jeho odmietnutie a tvoje prosikanie, tak naco! jedina si tu ty kto urobil chybu a nieje dovod aby to trapio aj niekoho ineho. Je dobre ze ta to trapi, tak to ma byt. Ak to velmi lutujes a si si ista ze sa ti to nestane znovu(to nemozme sice nikdy vediet) mlc! A ze ta tazi svedomie? tak ti treba!!! Aj taka nevera ma nieco do seba, tada svij zmysel myslim§ Na jednej strane si uvedomis, ze bud bez toho cloveka(ktoreho si podviedla)nemozez zit a veeelmi ta to trapi, alebo ta to laka urobit to este parkrat a v tom pripade bal kufre, vztah nema buducnost! takze nieje to az take od veci, ako by sa mohlo zdat!
a tvoje riesenie? to musis citit§ Viem ze sa opakujem, ale ak to lutujes ,nevrav mu to, ak sa ti to zdalo byt fajn, povedz mu to a v tom pripade sa stane to najlepsie co sa moze stat!