Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

The first Sex hmm ja neviem skuste dat nazor

Príspevok v téme: The first Sex hmm ja neviem skuste dat nazor
dreamsong554

chodim so svojou priatelkou 2 roky začali sme v 16 teraz mame 18 velmi sa lubime proste am to iskru stale už boli take veci ako prstovanie, ona s ami hrala snim a tak ... proste to už pozname tam dole vec sa ma tak že asi pred týžnom mi očividen ona povedala že už to chce ( to bola 1 rana na moje mužske ego ) potom boli sme dnes spolu u nej sami a proste neviem ako to povedat ja som sa zlakol mne prislo zle ja neviem z čoho normalne krče v bruchu a tak proste neviem ale citm sa ako keby som zlihal akokeby som mojej fakt milovanej nemohol dat vsetko ja neviem prečo aael naozaj som sa zlakol neviem čím to je a pritom kecame o všetkom

lolita22

dreamsong554 - treba sa uvolnit chápem tvoje obavy, ona sa tiez bojí a ked sa k tomu odhodlala... tak je to pre nu skvelé a pre teba tiez... urob nejaku atmosku ked sa milujete nie je co riesit...

kratos - nenút ju do nicoho, tiez ked som zacala sexualne zit tiez som to radsej preskocila na zasunutie, niekomu ako by som to... proste nepáci sa to niekomu... no ale kedmoj priatel so mnou hovoril a povedal ze na tom nie je nnic zlé , spociatku som to akosi nevedela prekonat... ale mal so mnou trpezlivost... neboj..;)

kratos

ale jak ju dostat do takej nalady.Uz som skusal vselico ale neviem.Skusam to vzdy pred sexom jej ju pekne vylizem no a ked by sme sa mali jako prestriedat tam dolu tak to nejak otoci uz len na zasuvanie

barbinka

Do tej správne nálady by si ju mal dostať ty. Ale je to ťažké inak. Ja sa odviažem hneď ako sa ma priateľ dotkne. Môže byť aj frigidná a za to ale nemôže.

mav

Ved na tom nie je nic zle... Trochu nervozity sa predsa moze dostavit... Skuste nabuduce ist na to hadam pomalsie, s dlhou predohrou (btw, jazyk predsa nemusi byt len na rozpravanie)... Alebo ked uz teda mate 18, preco sa neuvolnit duskom dobreho vinka?

barbinka

Tak pokiaľ sa s ňou otvorene o tom neporozprávaš, tak nikdy nebudeš spokojný. no určite ju do ničoho nenúť, to by sa jej ešte viac sprotivilo. Alebo čo takto skúsiť polohu 69? hm?

barbinka

3 a pol roka ste spolu a nevieš ako jej to povedať? to je zvláštne. Vo vzťahu treba komunikovať o všetkom.

kratos

som s priatelkou uz vyse 3,5 roko.Po vsetko klape jak maale mam taký mensi problem prisexe.Mam rad oralný sex no moja draha toasi nejak nevie vycitit,jak jej to mam naznacit?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

The first Sex hmm ja neviem skuste dat nazor - Fórum - ZDRAVIE.sk