Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oslabena imunita

milia11

mne velmi pomohli kvapky vita biosa, je to vytazok byliniek,je to tekute nie tabletky mne to vyhovuje, davam si to do caju, kazdy rok na jar a jesen vzdy vyuzivam jedno balenie a celkom ma virozy obchadzaju, kupujem ich z vitarian.sk

Marila

Toto máte baby pravdu, netreba len tak čakať a nečinne sa prizerať, že či to prejde samé, či sa ten zdravotný stav zlepší sám od seba. Myslím, že to ešte nikomu nepomohlo dostať sa z problému :-/

denanusa

Obnáša, ale netreba sa vzdať. Oslabená imunita sa dá vyliečiť, len treba pre to robiť všetko, čo je v našich silách a pôjde to. Pomaly, ale pôjde, nejde to všetko hneď a zaraz.

hildahil

Marila obnáša to veľa vecí. Ale podstatné je, že má človek snahu sa vôbec z problému dostať. Vieš koľkých poznám , čo nič nespravia pre zlepšenie a čakajú, že sa to zlepší ten ich zdravotný stav sám od seba? Čakaj v lete mikuláša :)

Marila

Denanusa nie si sama, každá myslím, že sme si prešli mnohým kým sme sa dostali, k niečomu čo nám pomohlo zbaviť sa problémov, s imunitou to nie je také jednoduché akoby si možno niekto myslel, obnáša to veľmi veľa vecí :/

denanusa

Zuzi to je možno tvoj názor. Mne keď zistili problémy s imunitou, tak som začala skúšať rôzne doplnky, vitamíny, babské rady a nič mi nepomohlo. Prešla som si mnohými vecami, skúsila som toho toľko, že mi nešlo do hlavy, že po tom všetkom neprišlo žiadne polepšenie. Potom som sa pýtala v lekárni, že či by mi nevedeli pomôcť, že teda aké mám problémy som povedala a odporučila mi aj lekárnička Wobenzym, vzhľadom na jeho zloženie a skúsenosti iných pacientov s ním ;)

zuzi74

dzulili, tu nejde o to, ze ludia pozeraju pri zdravotnych problemoch na peniaze, ale o to, ze su daleko lacnejsie a ucinne pripravky na podporu oslabenej imunity ako je wobenzym.