oslabena imunita

sumienkaaa

mozes byt castejsie chora, ako som byvala kedysi ja, z jednej chripky som sa dostala a isla som hned do druhej, takto sa to u mna prejavovalo, ale moze sa to rozne, hlavne ked zacnes citit, ze nieco nie je ok, tak je fajn zacat imunitu posilnovat kym este to ide :)

nepoznam

Marosko n, nestraš ľudí. Imunita sa dá posilniť, ale rakovina nie je z oslabenej imunity.
Kolacikova, strach pošli kade ľahšie, lebo ten je stokrát horší ako slabá imunita. Radosť srdca je liekom na všetko ☺️

Marosko-n

Oslabená imunita sa prejaví akoukoľvek slabou chorobou.
Pri dlhodobej oslabenej imunite vznikajú rôzne poruchy orgánov a rakovina.
Ak dlhodobo je oslabená imunita vzniká rakovina. Môže už vzniknúť už v tele matky, pri nedostatky určitých stopových prvkov a vitamínov.
Niekedy zdanlivo zdravý človek má skrytý zápal, ktorý spôsobí rakovinu.

kolacikova

..aké prejavy u vás mala oslabená imunita?..môže jej neliečenie do budúcna spôsobiť ešte nejaké akože vážnejšie problémy?..

Marila

Keby som na tvojom mieste nasadím si enzýmy, Wobenzym je vhodnou voľbou pri takýchto problémoch, samé tie problémy neodoznejú čiže je zbytočné len tak byť a nesnažiť sa to zlepšiť. Čiže si myslím, že by bolo na mieste začať s liečbou čo najskôr. Má proti zápalový účinok, tým pádom by ti mohol skvelo sadnúť a pomôcť, keď sa ti tie problémy vracajú neustále.

diidi

no dobre, ale co mam akoze podla vas robit? co by mi mohlo pomoct aby som sa len tak necinne nemusela prizerat, ale aby sa moj zdravotny stav zlepsil?

Preteba

diidi, presne tak ako hovoríš, mala by si sa zamyslieť a nečakať na chvíle, keď odídu. Lebo zase sa vrátia. Si ako na hojdačke, raz hore raz dole. Ak chceš napíš mi

Marila

Čo ďalej, no bezpochyby nemá zmysel sa len tak prizerať a čakať, že sa to samé zlepší, že tie problémy samé odídu, samé sa vzdialia, treba skôr myslieť na to, že treba nasadiť liečbu, ktorá účinne bude pôsobiť na problém ako taký, ale taktiež aj na imunitu, aby sa vyriešilo aj to, kde to všetko vzniklo

diidi

to ano tesim sa ked sa vzdialia, ale to tiez netrva dlho, nejako mi nechcu dat vydychnut, ze by som si oddychla od nich, preto uvazujem nad tym vsetkym, co dalej :/