oslabena imunita

Marosko-n

Náš organizmus je ako potôčik a rieka. V krvi sa nachádzajú výživné látky a odpadové látky a bojové útvary -imunita. Naša imunita nemôže moc bojovať aby sa nepomýlila a nezačala ničiť aj zdravé bunky. Preto sa zaviedlo očkovanie, aby sme dali do zoznamu informácie o novom nepriateľovi.
Tak isto musíte bez očkovania prekonať niektoré infekcie aby ste dostali odolnosť na určitý druch patogénu.
Keď aj mi dostaneme nový zmutovaný vírus a vyčepáme organizmus musíme si pomôcť acypirínom ,cesnakom a bylinkami.
Ale zaobíde sa to bez zvýšenej teploty, zápalu hrdla, nádche, bolesti tela, kĺbov, bolenia hlavy.
Ak sa aj priedušky zapália tak sa to neprenesie do iných orgánov. Táto BLV voda tomu zabraňuje. A keď že sú stále zmutované aj na antibiotika rezistentné nové patogény aj naše telo sa musí prispôsobiť a získať imunitu, ale nie ťažkými stavmi.
Čím viac ľudí je v kope tým viac je rôzných patogenov v prostredí a je prirodzené že naše telo na to reaguje.
Dcéra chodí do zamestnania, kde majú vzduchotechniku a nedajú sa otvárať okná, tak domou medzi desiaťich nás doniesla novú mutáciu vírusu, po týždni sme to skoro všetci chytili.
Kým vo fabrike ľudia na maródke majú aj 39 horúčky u nás ani nevieme čo je to zvýšená teplota silný kašeľ, bolenie hrdla,hlavy atď. Acylpirín sme si dali na zvýšenie teploty a zvýšili sme príjen citrónov a vitamínu C, na rozpustenie hlienov používame Smrekový elixír, ktorý tiež pomáha. Pre deti smrekový sirup. A veľa vody aj 2-3 litre BLV denne.Nik nenosí šály ani neleží v posteli.

hildahil

Maroško o kom hovoríš, keď píšeš v množnom čísle? Ja už nejaký čas užívam enzýmy, Wobenzym a taktiež nemám nejaké zdravotné problémy, ktoré by ma nejako trápili, skľučovali a obmedzovali, vôbec nie. Je to všetko uhol pohľadu, každý máme svoju pravdu. Len ja aspoň viem aký je to pocit mať imunitu na dne a aké je ťažké ju opäť dostať na vrchol síl.

Marila

Maroško keby to naša veda nevedela, tak všetci máme problém s imunitou. Taktiež som tieto problémy mala a dlho. Avšak už nemám a myslíš si, že ako som sa z toho dostala? Vďaka vede. Voda ako taká nemá šancu pomôcť pri takomto závažnom probléme. Máš za sebou problémy s imunitou, vôbec?

Marosko-n

Je zaujímavé čo píšete aj vaše názory. O zdravie sa človek musí starať od malička a v dospelosti o to viac nakoľko je otravovaný v potravinách aj v liekoch. Preto náš organizmus podľa ajurvédy a ostatných východných učení sa musí očisťovať,lebo dospelý organizmus podľa DNA už nemá takú schopnosť filtrovať a vyberať si tie látky, ktoré potrebuje k rastu.
Takže by sme mali doplňať v dospelosti tie potraviny, ktoré naše telo najviac potrebuje. Lenže ani dnešná veda to presne nevie.
Preto náš organizmus musí mať dostatok čistiacého prostriedku, aby sa zbavoval každodenného prísunu škodlivých látok.
Benzín to niej, ani nafta ,ani acetón, ani iná chémia.
Musí to byť len H2O - najčistejšia voda. darmo dáte rozpúšťaciu látku, čo vám rozpustí hlieny, keď ju nemáte čím odplaviť z organizmu.
Preto je voda tak dôležitá k nášmu životu. A voda má 1000 skupenstiev a vlastností a dá sa programovať ako magnetofonová páska. Je ťažké nájsť tú jedinú, alebo viac z tisíca vlastností vody.
Preto GGW -BLV liečivá voda má tie vlastnosti, ktoré pomáhajú našej zvýšenej imunite a odolnosti na chlad a patogény, Máme to vyskúšané 16 ročnou praxov. Píjeme ju dennne a máme pokoj so zdravím , už 17 rokov.

hildahil

Naty práveže si to viem predstaviť. Ale tak mali by sme byť otvorený novým možnostiam a najmä keď si človek povie, že sa chce vyliečiť, že sa chce z problému dostať tak hľadá možnosti a podľa mňa, keď sa chce tak sa dá v pohodke zotaviť.

mersia

Dakujem. Zaznelo tu toho niekolko avsak ja stale mam v tom nejako zmatok. Ono vlastne tieto problemy ako choroby a tak hovoria v podstate aj o tom v akom stave je ta nasa imunita? Mam tomu tak rozumiet?

Naty63

hildahil, ale nevieš si podľa mňa ani len predstaviť koľko ľudí tieto veci nerieši až kým fakt neprídu problémy...tiež som bola na tom rovnako a ešte prosím pekne som si trvala na tom, že lieky na liečbu imunity nepotrebujem...že šak na čo asi tak mi budú a zase raz som sa v živote mýlila, keď som si myslela, že sa z problémov dostanem aj bez nich...

hildahil

Telo väčšinou ak je v poriadku, ak má v dobrom stave imunitu, tak je schopné sa voči mnohým problémom brániť. To znamená, že keď napríklad je imunita OK, niekto pri tele príklad zakašle, tak s tebou, s tvojím telom to absolútne nič nerobí. Ale akonáhle sa to na teba nalepí tak vieš, že niečo nie je s kostolným poriadkom a je potrebné imunitu vyliečiť aby si sa do podobných situácií už nedostávala.

nadka38

Na posilnenie mozno uzivas... Ale je fest rozdiel ci imunitu chces vyliecit alebo naopak chces ju len posilnit. Ak je clovek uz chory, ze ma nejake prejavy oslabenej imunity, tak tam moc toho s nejakymi vitaminmi nenaspekuluje ;)