oslabena imunita

imunax

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

biatlonistka7

Mersia vôbec nie je pravda, že každý musí byť niekedy chorý. Človek je chorý, len keď jeho imunita nestačí a proste sa už nevie brániť. Vtedy na človeka príde chrípka a takéto problémy, ktoré na vonok síce vyzerajú, že sú normálne, bežné a neškodné, ale z mojej skúsenosti opak je pravdou ;)

mersia

Kedy ste zistili, ze imunita je uz tak oslabena, ze je potrebne ju liecit? Obcas byvam chora, ale nikdy som to nejako neriesila, pretoze mam pocit, ze je normalne, ze ludia proste obcas chori byt musia a nikomu sa nejaka ta choroba nevyhne. Ale neviem ci mam pravdu, ked si citam tuto diskusiu.

dadusdus

Vážený Maroško ty neustále o niekom rozprávaš a nikto nevieme o kom. Bez liekov to nejde. Každý sme presvedčený o inom. Mysli si čo chceš :) Viem, čo mne pomohlo, čo mňa postavilo na nohy, vďaka čomu som opäť začala fungovať takže mňa o tomto nepresvedčíš.

Marosko-n

Vážena ,dadusdus,
BLV liečiva voda, pomáha bunkam v detoxikacii, kvalitným delením, obnove DNA, zabíja všetky patogény, a tak pomáha ku ozdraveniu celého biologického tela.
Aby mala čo liečiť treba telu dodať chybajúce živiny a nie lieky, ktoré dlhodobe zhoršuju zdravotný stav.
16 rokov to skúšajú na zdravých a chorých a vždy so 100% účinkom, a to bez liekov a lekárov.

nadka38

Prislo mi trosku usmevne prirovnavat nas, nase zdravie k teliatku :) ... Ale tak kazdy robime pre svoje zdravie to najviac co vieme a o com sme presvedceni, ze je vhodne aby sme boli zdravi...

dadusdus

Podľa mňa sa neoplatí so zdravím a s oslabenou imunitou nejako zahrávať. Keď mám oslabenú imunitu, tak ju musím liečiť a ako ju chcem liečiť bez liekov? Dnes už viem, že bez liekov to nie je možné. Pretože imunita je zdravotný problém, ktorý si vyžaduje trpezlivosť a dlhodobú liečbu, mne sa podarilo zotaviť vďaka wobenzymu, avšak tiež som musela byť trpezlivá a disciplinovaná aby sa výsledky dostavili. Bez toho to proste nejde :)

Naty63

Urbanovicova v konečnom dôsledku by to asi tak malo byť...ale ja som dlho bola presvedčená, že sa z toho problému viem dostať aj sama bez liekov, že lieky k tomu nepotrebujem...avšak keď som videla, že nejako sa mi nedarí, že sa neposúvam vpred, tak mi došlo, že zrejme by som mala niekde urobiť zmenu...

dobibina

kedze je to len voda tak neverim tomu, ze by mohla mat nejaky realny vplyv na imunitu...ze by bola schopna ju liecit...lieky praveze liecia neplataju len dieru ako si to napisal...aspon vidiet ake mas skusenosti s oslabenou imunitou a ze zrejme si poriadny problem s imunitou nemal, ked tieto veci tvrdis ;)