par kil dole-spolocne

Príspevok v téme: par kil dole-spolocne
viki01

vzdy som patrila medzi dievcata ktore mohli jest jest a jest a nic nepribrali.az kym som nezacala mat zdravotny problem:(potom sa vsetko na mna nalepilo velmi lahko.a ide to aj vekom:(uz je nastastie svetko v dobrom stave s mojim zdravim a preto by som sa chcela priblizit mojej vahe ktoru som mala.samej mi to velmi nejde.tak som chcela skusit spolocne.potrebujem aby ma nieco tahalo.kto sa na to da?ma 18 rokov,vysku 167 a vahu 65.takze uz zo mna zacina byt gulka:(chcela by som schutnut minimalne pol kila za tyzden.moj najvacsi problem su sladkosti.ako ste na tom vy?

anjellita

jasne viki...pridaj sa na temu, ktoru uviedla karolinnka. ja mam 165cm, 60kg, a mojim hriechom je kinder chocolate :D ale uz si namiesto nej davam zeleninu (milujem sladku mrkvu mnam :P)...kedze sa uzatvaraju znamky, nestiham cvicit, ale teraz som si stiahla jedno polhodinove cvicenie, takze do toho sa idem dat...aspon take kratke ked uz nemam na ine cas...drzim palce

Karolinnka

ahoj viki01 my s anjelickou uz tu mame partu a teda aspon budem rada ja ze spolocne sa do toho dame aj ked nie osobne ale aspon takto, ked si precitas chunut brucho, stehna, zadok tak tam sa podla mna dost toho docitas :)

anjelicek

ahoj viki,ja mam 20,tiez 167 cm,vazim 56,mavala som 50.tak neboj,spolu to dokazeme:-)mne sa podarili uz 2 schundut,nejem po piatej,sladkosti si dam,ale len troska.