chcem chudnut no ini mi nedovolia

evcca

ja sa uz 10 rokov liecim s ppp anorexia a bulimia na striedacku. neviem, mala som pocit, ze stale myslis na jedlo, a teraz tvrdis, ze nie, ked sa nevies zastavit v jedeni, tak asi nan aj myslis? a mamka ti vravi, ze jes malo? co je teda pravda?

Tydra

no. dost otazok... ale tu mas odpovede. na jedlo som myslela vkuse ked bolo leto..... taraz nie. cez leto mi bola zvnutra zima ale teraz sa sitim uplne super. mam dobru naladu. ale nie som spokojna s tym kolko jem. vadi mi to... po sviatkoch som ako vacsina pribrala 3 kila. no viem, ze ked bude zasa blizsie k letnemu obdobiu, dako sa to strati. A co ty ake mas ty problemy ?

evcca

jes, taketo porcie a co tvoja vaha, chudnes, priberas,? ako sa citis po fyzickej stranke? unava? su tvoje myslienky na jedlo neodbytne, myslis stale len na jedlo?

Tydra

rada by som no neviem co vsetko mi prislo pod ruku. no skusim. Zacinamla som obedom- rezance s kakaom potom to uz slo... francuzske zemiaky, popcorn, tabulka 3 figurky vianocnej kolekcie, celozrnny chlieb, pomaranc, vela vela kecupu(je to moj najhorsi zlozvyk), vlasske orechy, Ikea keksy. a dufam, ze to je vsetko.
no najhorsie na tom je , ze som plna na prasknutie ale este by som si daco dala.

Tydra

aha. vdaka. nemyslim, ze mam poruchy aj ked cez leto to tak mozno bolo. no akoby som sa zazrakom z toho dostala. jam to ,c o mi pride pod ruku. no neviem sa zastavit....

evcca

co znamena, ze sa prejedas, je to len tvoj subjektivny pocit, alebo to tak vidi aj tvoje okolie, vravis, ze mamina sa hneva ze malo jes.