Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia + krčove zily

Lusytta

mne sa krcove zily zacali robit asi v 14 - co sa da robit, vrodene...su stale len take mensie, len akoby vyraznejsie zily. HAK beriem uz 9 rokov a myslim, ze by sa mi tie zily zhorsovali tak ci tak...moja gynekologicka o tom vie a len mi vravela, nech to sledujem a keby sa to prudko zhorsilo alebo by ma boleli, tak budeme musiet vymysliet daco ine...len neviem co, otehotniet este nechcem achcem mat aspon 99% istotu ze sa to nestane...tak zatial aspon vela chodim peso,nech sa mi tie zily posilnuju, nech neleniveju... :o)

8angelina8

Fuuha no teraz ked som si precitala vase prispevky tak mi asi stacilo...:( ja este len teraz som zacala brat anti ale tiez mam problemy s krcovymi zilamy... a rozmyslam ci mi to stoji za to nicit si fakt nohy...

mariamaria

baby skuste to ,v lekarni to stoji okolo 200sk +- ...je tam 10vaginalnych tabliet ,cize to vam staci hadam na pol mesiaca haha alebo aj dlhsie podla intenizity vasho sexualneho apetitu :)

mariamaria

q po porode som brala HA Cerazzete cca 6mesiacov a teraz uz 4mesiace neberiem...opuchy a bolesti prestali do takeho 1mesiaca a pol ...

PHARMATEX je spolahliva antikoncepcia ...tak ako kazda ,ale nie je na 100percent:( ...ale mne zatial pomaha k "neotehotneniu ":) a mylsim si ,ze aj ine zeny s tym maju dobru skusenost...akurat mne vadi ten jej pach...alebo ako to nazvat...smrdi mi to akoby to bola pomada po zaruke :)

q

mariamaria - a ako dlho si uzivala hak? ja som to brala 4 mesiace, 2.1. som mala poslednu tabletku a zatial sa mi vobec nezda, ze by mi tie problemy s nohami mizli...

mariamaria

ANO HA vplyva na krcove zily..ja som nemala dovtedy nic a ked som opat zacala uzivat nohy ma zacali boliet,otazievat,svrbiet...proste uz zily mam...ale!!!po vysadeni uz 2 mesiace neberiem sa mi zily zlepsili...a nohy ma nebolia...:) a aku antikoncepciu???najlepsie nie hormonalnu www.pharmatex.sk !!!ja ju uzivam a je to perfektna vec...je to bud vaginalna tableta alebo krem ,ktory si das cca.30min az 4hodiny pred pohl.stykom a ona posobi protispermicidne...odporucam,vazne...

zufalka

q dakujem ti za radu ohladom tej antikoncepcie...80% je viac ako 0% čize ma to potesilo xixi....daj vediet co a ako s tou antikoncepciou a mozeme potom dalej pokecat

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia + krčove zily - Fórum - ZDRAVIE.sk