Aka je sanca otehotniet?

micucha

drahy lojko 69 nastuduj si ako sa robia deti radcej okej?.....z coho maju byt tehotne ?z toho ze si si tam oprel svoj penis ??dobre si ma pobavil.....!.....vy poniektori to mate v hlave dost pomylene sa mi zda..zena nemoze otehotniet kazdy den!!je plodna niakych 12 krat do roka a to v case ovulacie cize jeden den ale tak moznost otehotnenia moze byt este aj den dva pred ovulaciou a mozno este den po nej...Neviem co tu polovica narodu stresuje...Otehotniet nejde vzdy hned..su zeny co otehotneju na prvy sup ine po par mesiacoch a dalsie po par rokoch...a silno pochybujem ze tu vsetky zeny co sem pisu patria do kategorie tych co otehotneju na prvy sup a este ktomu aj bez poriadneho sexualneho styku!len obtrenim penisu o vaginu =))prosim vas uz by aj stacilo s tymi otazkami..radcej si kupte knihu a studujte cize LOJKO tehotne NIESU!

lojko69

Pocujte,mam taky mensi problem.Som este neskuseny a hned prvykrat som bol s dvoma sexi zenami naraz.Vsetko bolo fajn.Vyzliekol som ich,nohy som pekne roztiahol.Vynorili sa krasne dve muslicky.Potom som ho dal medzi ne,vlastne k nicomu nedoslo a teraz sa bojim,ze ci nemozu byt tehotne.Vsetky nazory rad uvitam.Rychlo !!!!!!!!!!!!!!!

lolita22

ak spravne pouzijete kondom a do nej s kondomom, tak nic by sa nemalo stat.. a ked nesi brutalny tak nepraskne...:D 50 na 50? to co za cvoka?

lena 123

mota: no ak sa spravi do teba bez kondomu tak taka 99% sanca ze otehotnies. to ze to robis prvy krat ta nechrani pred tehotenstvom!

majo23

ja stalem len s kondomom a nic.ak ho pouzijes podla navodu tak 99%sa nic nestane ani ked v nej.ale ak si smoliar jak s americkej komedie?:-))

xperience

ak budes mat kondom a sa spravis mino nej tak 100% ze nic ovsem ak nebu prasknuty a ak sa spravis do nej a a taktiez nebude prasknuty alebo nieco podobne tak sa nemas coho bat proste si len davaj pozor a bude secko ako ma byt nic sa neboj