Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlpaty chrbat

jankaaaaaaaaa

tak bolest musis sam vediet ako znasas, a myslim ze ta boelst nezavisi od velkosti chlpov, ale ak by boli kratsie ako 0,7cm, tak by sa strhavali tazko a nemuseli by sa strhnut vsetky

jankaaaaaaaaa

invisible. prepac, nevedela som ze si muz :D to je potom jasne, pre teba niesu vhodne lieky co som spominala :D ale ak by si si dal vysetrit stitnu zlazu a mal si nejak yporblem tak nato lieky existuju

invisible91

jankaaaaaaaa: Dovolím si tvoju otázku poopraviť :)Prečo by si akože mal tak vyzerať??? :)ak si este dobre pamätam, lebo to bolo pradavno- on bral nejake hormony a preto vyzeral ako vyzeral ( ak s tymi zenskejsimi prsiami).

BTW: Ja som sa rozhodol, ze o taky tyzden- tyzden a pol odhodím ostych a vyberiem sa ko kozmeticke na trhanie :/ (co sa tyka mjho stavu, stale som bol chlpatejsi, no po viac ako roku uzivania aknenorminu mi chlpy zacali rast aj na miestach, kde som ich doteraz nemal. A rozhodne ich nie je malo. A rozhodne nie su male :/). Chcem sa opytat: Bude to boliet sialene? A na kolko cm ich mam mat skratene, aby to bolelo co najmenej, resp. aby bolo trhanie najefektivnejsie?

A posledna vec: Cakam od vas bud komenty plny podpory, alebo "Zdeptania", lebo neviem ci tam mam ist :/ :)

parafan

noo ja som muz a mam podobny problem, akurat ze ochlpenie nemam na chrbte, ale na hrudniku a bruchu a nepaci sa mi tam :( ... chcel by som vyskusat tu depilaciu voskom, ale bojim sa ze to bude hrozne bolet. Neexistuje na to nieco co by tu bolest zjemnilo ? alebo este nejaky ony sposob trvaleho odstranenia chlpkov okrem plastiky ???

jankaaaaaaaaa

na nadmerne ochlpenie a prevahu muzskych hormonov je vhodna hak Diane 35 (aleo minerva, chloe, vreya) .. predpise ju gynekolog alebo kozny, ale vysledok sa dostavi tak po roku uzivania.
ja nemam sice nadmerne ochlpenie, ale tuto hak uzivam kvoli inym problemom, ale chlpky mi ovela pomalsie rastu a su aj jemnejsie. uzivam asi 8mesiacov

lels

ja mám presne to isté ... kvôli tomu musím nosiť celé plavky ... alebo aspon také čo mi zakryjú chrbát, mám to ale aj na brušku a chodím na endokrin. a povedali mi že mám viac mužských hormónov ale nič viac teraz mi berú iba krv žiadne tabletky ani nič a hanbím sa s tým ísť ku gynekologičke

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlpaty chrbat - Fórum - ZDRAVIE.sk