Prasknuta zilka v oku

miro.D

Mne veľmi praskali žilky v očiach, bývam na intráku v Nitre a tu fúka jak besné, ale začal som si sem tam dávať reviophtal a v pohodičke.

datelinka1

jaja, tipnem si - aloe vera?? :-)
inak, praskanie žiliek v oku sa nerieši na očnom, ale na cievnom.
na očnom jedine v prípade, že by bola nekorigovaná očná chyba. aj to sa však prejavuje začervenaním očí, bolesťami hlavy a očí, nie praskaním ciev v oku.

Mgr.dostijev

Zaleži,to hlavne od intervalu praskania...pokial to pretrvava pol roka rok treba navštivit očneho/nu...ak je to len narazoveho charakteru tak odporučam multivit tablety ešte to vylepšit B-komplexom jest vela ovocia a zeleniny hlavne červenu kapiu tak je na žilky učinna potom volne predajny ascorutin tiež pomaha alebo lokalne kvapky visine ajked je to reklamny vyrobok mne sa osvedčilll... ak toto nepomože tak už neviem...

beatrix

MNE PRASKLA ZILKA PRED DVOMA DNI NOSIM OKULARE A PRAVIDELNE HODIM NA OCNE VYSETRENIE PRACUJEM NA VSTUPNEJ KONTROLE DENE DVANAC HODIN STALO SAMI TO NA NOCNEJ JE PRAVDA ZE SOM BOLA VYTOCENA CITILA SOM JAK MI STUPA TLAK DO HLAVI BOJIM SA CI NEBUDEM MAT '''MAM 33 ROKOU

vševedka

Už som tu pri rôznych témach z okruhu oftalmologických problémov čítala rôzne doporučenia vitamínov vhodných pre zrak, žiaľ nie tie najdôležitejšie: luteín a zeaxantín/karotenoidy/. Neuvádzam konkr.názvy prípravkov, pýtajte si v lekárni tie, ktoré sú z prírodných zdrojov - z nechtíku lekárskeho, z čučoriedok. Dôležitý je pre oči aj vit.C, vit.E,beta karotén, zinok a meď. V tomto konkrétnom prípade treba používať ascorutin, ktorý spevní
očné cievy a objednať si návštevu u očného lekára.

gabca

v piatok mi praskla zilka v oku a neviem ako sa toho zbavit vedel by mi niekto poradit???......lebo mamina ma chce zobrat ku ocnej, ale ja sa bojim ze mi to tam bude nejakou ihlou prepichavat tak mi prosim poradte.....dakujem:D