ako sa volalju vaše detičky?

helka

Moje deturence sa volaju Antónia, voláme ju Tonka, Tonička aJakub- Jakubko, všetky mená sú pekné, keď sa pekne volajú, pri výbere sme prihladali na to aby nemali v rovnakom období narodeniny aj meniny, aby ich \\\\\\\"neodbavili \\\\\\\" naraz, je podľa mňa odveci keď sa niekto narodí 24.12. a ešte sa volá Adam alebo Eva

medusa

Ivanka ok, ale aspon pasuju k sebe. Lenze velakrat su tie varianty uplne na smiech ako napisal quido. Nemusime byt uzavrety aby sme dali detom normalne mena pouzitelne v SR aj zahranici.
Ale to s matrikou ma zaujima ci nieje problem zapisat hocijake meno. A ako slavia vase deti meniny ked o tom nikto iny nevie ze ich maju a je to len v zahranicnom kalendari? Ci neslavite? Lebo v zahranici malokde slavia meniny co viem.

ivanka_83

meduza.ale dnes niesme uzavrety.deti mozu studovat v zahranici, pracovat tam....pracovat v medzinarodnej spolocnosti.no neviem jak by anglan vravel honzik alebo maruska...moj syn ma dve mena.a strasne pasuju k sebe aj s priezviskom.kazdemu sa pacia.proste neni mikulas ale nicolas

[zruseny8]

ahojte. no ja deti este nemam, ale ak sa v buducnosti podari, velmi by som chcela Viktoriu alebo Richarda ci Jakuba. ani Sebastian nie je skarede meno

vear

Ahojte! Ja tiež ešte deti nemám, ale s priateľom sme sa už rozhodli. Dievčenke Klára - Klarika, Scarlett a Martin. Ale ešte sa jemu páčia Hana a Šimona a mne Marek.

fatima

charisma srnčikova sa môže vydať a už z nej srna nebude:D, nevyberala som meno podľa priezviska, ale to nie je podstatné, ak sa decku meno nepáči, môže si ho zmeniť, zmenia ho, je to bviznis, len treba mať korunky, ach už eurá:D