krachol mi vztah

Príspevok v téme: krachol mi vztah
sophia

spoznala som jedneho super cloveka. myslim, ze v zivote som si s nikym tak fajn nerozumela ako s nim. mame podobne nazory a ciele. ukazal mi, co je laska a dal mi pocit byt milovana.. lubim toho cloveka, no pred par dnami sme sa rozisli - nerozumieme si v posteli... on ma nevie uspokojit, pricom sme skusali tisic patstvo poloh, no ja som mu nepovedala, ze to nevie. myslim, ze by som ho ranila. jeho problem je, ze sa rychlo spravi. a druhy, ze nic neciti, ked je vo mne....
podla mna je strasne, ked najdete cloveka s kt. si fajn rozumiete, no v posteli to neklape...
myslite, ze sa to moze zlepsit?

ikona

vobec to nie je krute, ze clovek sa musi uspokojit. ved je to pravda, clovek si zasluzi byt uspokojeny. drzim palce nech vam to vyjde potom daj vediet ako to dopadlo. no aspon ten rozhovor s nim

sophia

majo- ikona- ok. ja to uz sledujem na nete.. no to musime aj obaja chciet.. ja sa s nim zajtra skusim porozpvat a ak bude mat zaujem, tak to skusime a ak nie, to znamena, ze ten clovek nestal za vela a ze pride niekto iny, lepsi.. je to krute takto povdat, ale clovek sa musi nejak uspokojit.

ikona

tu ostava len jedine ist za odbornikom. ak ho naozaj lubis neopustaj ho kym naozaj neskusite vsetko.
este odpoved na tantru -tantra, tantricky sex - tantra - technika styl poloha, jantra - dusevna predstava tantry, mantra - slovny al. mentalny obrazec, spojenie na premietanie v mysli ci nahlas, spojenim vs. troch vznika dokonaly styk medzi muzom a zenou..je to vlastne na dlhsi a intezivnejsi sex. oddialenie orgazmu aby mohol prist vacsi.
knihy o tantrickom sexe sa daju kupit vsade a je toho aj plny net