prosim o radu

Príspevok v téme: prosim o radu
misulka

Ahojte,poznam jedneho chalana a sa mi velmi paci uz som sa aj donho asi zalubila. on ma aj navstevuje, aj mojkama sa, bozkavame sa atd...lenze neviem ci to on berie ako flirt alebo nieco viac.Ako to zistim? Neviem ako mu mam povedat ze ho mam rada a ci mu to mam vobec povedat. Este som vam nepovedala ze on je zenaty. Prosim poradte mi co mam robit, nechcem sa sklamat. DAKUJEM!!!!

ikona

moj nazor: dobre vies, ze ta len zneuziva, len si to nechces priznat. Daj od neho ruky co najskor prec ak mu budes velmi chybat a ak mu na tebe zalezi pride a povie na rovinu ze ta chce viac ak nie tak to , ze si od neho dala ruky prec bolo to najlepsie co si mohla urobit..it´s my opinion

misulka

on ma 39, zenaty je takych 15 rokov. No ved saom ti pisala ze neviem co on somnou zamysla. Ved toho sa trocha bojim ze ma len "zneuziva"

ikona

kolko ma vlastne on rokov a ako dlho je zenaty ?? ma v manzelstve naozaj problemy ale je vsekto ok ty si len taka prepac za vyraz bokovka?

misulka

ikona, on sa ma raz pytal ci chcem byt jeho milenka. ja nato ze nie, a on povedal ze tiez by bol mojim kamaratom ale dodal ze dobrzm kamaratom. ja by som mu to aj naznacila ale... kolko krat som to skusala, ked sa bojim jeho reakcie

ikona

ak je uz zenaty tak to asi chalan uz nebude ale muz. a on sa k vazmu vztahu nijako nevyjadril? skus mu len jemne naznacit, ze by ta zaujimalo ako to berie on.