osamelá

lonely

Ahoj mary mam tiez 24 ako ty a som chalan.Tiez sa da povedat ze som skoro panic.Vlastne som ani nemal nejaky vztah,takze ani neviem co je to naozaj niekoho lubit.Cely den som v paci a ked pridem sedim doma ako pako.Do toho sa mi nieco deje s tvarou vyzeram ako fetak mam kruhy pod ocami neviem preco.preto mam aj problem chodit medzi ludi a plnohodnotne zit.Mam strach ze to takto pojde dalej a ja ostanem uz sam.pritom by som tak velmi chcel niekoho milovat.Citim ze mam kopec nevycerpanej lasky ktoru ale nemam komu venovat,pretoze mam vlastne strach.neviem co stim moznoby sme si mohly navzajom poadit.

titiiiinka

Mery, Mja Za to ze mas 24 rokov a este si panna sa vobec nemusis hanbit naopak mozes byt hrda. Svecsi too tom ze si svje pannenstvo vazis a nedas ho hociktoremu ::okoloiducemu::len preto ze ma pekne oci.
Mne osobne sa tiez usli podpichovacne pripomienky ze ty si este panna, no ja som na to nedbala, ja som dokonca bola na to hrda aj ked som sa nad tym zamyslala ci je to spravne vzdy som dospela k tomu ze robim dobre ked sa sama seba vazim....
Kopec mojich kamosiek sice prislo o panenstvo skor no najmenej polovica s nich to lutuje...
Je velmi pekne prist o panenstvo s niekym, ktoreho naozaj lubis a citis aj od neho lasku a nie len sup sup ako niektori ini len preto ze teraz je uz ina doba... Takze hlavu hore a zi si pekny zivot ono to pride samo neunahli sa pre inych spokojnost

karioll2

lost
presne tak,ja osobne som poznal 3 baby mali 24 a panny.a co?ale naozajstne,nie take ze sa nechali vylizovat a hrdili sa ,ze su panny.ved je to ich vec,ked im to tak vyhovuje.

lost

"Nie je to normalne" *V POROVNANI* s "priemerom".. kto chce nech si vypocita aj smerodajne odchylky kolko to da...

Ale ide o to ze kazdy ma VLASTNY zivot, a kazdy zacne kedy ON(A) chce zacat.

Nechapem ludi co si povedia ze zacat by sa malo od 18-20, 21 mas a este nic? no nevadi, ale ak 22, tak sup sup rychlo niekoho najdi... Preco ?

Teda pokial to nema nejaky psychologicky hacik, na vyvoj do budocnosti alebo cokolvek, tak kde je problem?

Vezmite si toto... v minulosti v 20 uz bola vacsina ludi v manzelste, a teraz ? V 20 sa len dokoncuje SS a zacina VS a o manzelstve v 20-25 ludia nechcu ani pocut, ale tu NIKTO nepodpichuje, ale ked clovek este nemal sex v 20 a viac, tak uz podpichuju a "nie je to nomralne" ;)
Aj ked mozno sa neda porovnavat manzelstvo so sexom..

Kto udava ten priemer na "prvy krat" ? Deti co umelo znizuju priemer ked zacinaju v 15? ci 13? eh, sorry v 11 su otcovia ? isty ludia nie su zreli na sex ani v 20 ;)

Cize podla mna, ak ta to netrapi, tak to je normlane, lebo presne ako tu uz niekto spomenul ze je lepsie byt 24 sama s 0 muzmi na konte, ako sama s 10 muzmi na konte.. Kto vie, mozno to pride za tyzden, mozno za rok, ale podla mna je aj lepsie ked je tam realna laska a nie len "sup sup, nech to mam zasebou". Nenechaj sa ovplyvnovat okolim, ak uz, tak len prijmi radu, zhodnot ju a potom urob co povazujes za vhodne :)

mathilde

ja mam podobny problem, uz ma tiez napadlo, ci tych muzov podvedome neodhanam... ale ako to zmenit, skor by som vsak povedala tiez, ze muzi sa ma boja... co i len oslovit...

anjelik

Presne tak, ja mám 21, a pred nedávnom sa mi sknočil 4-ročný vzťah....Takže som osamelá rovnako ako ty a ešte k tomu všetkému aj utrápená z toho...

kralikdomaci35

Prosimta mery nic si z toho nerob,ja mam 35 a do 29 som bola panna no a co? Kde je napisane ze musis byt panna iba do 17? Ja som si nasla frajera az v 28 ked moje spoluziacky uz mali po 2-3 deti a chodili na rodicovske zdruzenia.A o nic som neprisla,mam teraz super muza,som takpovediac cerstvo vydata (2roky) a stihli sme uz aj dve deti rok po sebe,maly ma teraz mesiac.V prvu decembrovu sobotu sme mali stretko zo skoly po 15 rokoch a z mojich 28 spoluziacok je uz 11 rozvedenych- to su tie co mali najviac frajerov este na skole a skoro otehotneli a povydavali sa.Takze - dockaj casu jak hus klasu!