silny menzes

Príspevok v téme: silny menzes
strapec

Prosim poradte mi ci je normalne aby som mala taky silny menzes,ze pocas prveho dna pouzijem az 14 vloziek.Dalsie dni je to vyrazne zlepsenie,iba 5-6 ale ten prvy ma dost trapi.Zacalo sa to az teraz,posledne 2 razy predtym to bolo normalne plynule.2x som rodila avsak po porode som nezaznamenala ziadne zhorsenie alebo zvyraznenie krvacania az teraz po 4 rokoch od porodu.V noci dokonca koli tomu musim vstat aj 4x a aj napriek tomu sa rano zobudim cela premocena a postel ako na jatkach.Je to normalne?

kiwi

Aj ja som mala take problemy v oktobri a novembri, dokonca som mala manzes dva tyzdne, minula som vela vloziek, niekedy som sa bala aj postavit,ze "preteciem". Lekar mi predpisal hormonalne tabletky a teraz som uz bez problemov. Urcite chod k lekarovi, nenechaj to, ze to prejde len tak a musis pit vela tekutin a uzivat zelezo.

panika

s lekarom si to nekonzultovala ? Neviem odhadnut, aka je to strata krvi-ci to moze mat nejaky vplyv na tvoj organizmus-ale ja by som sa opytala. Za opytanie (teoreticky) nic nedas

lola z loloviec

Neviem ci je to normalne ale ja to mam podobne hoci nie az tak silno ako ty.Riesim to tak ze si na noc dam pampersku,nakolko klasicke vlozky"night" u mna nestihaju.