Môžem sa vyspať s chalanom bez toho aby zistil že som panna?

elablue

zuzicka1983 to ze tvoj bol taky ze nezistil to neznamena ze to tak je vzdy. Skor ne. Sa velmi divim ze nevidel ten rozdiel. Ale asize ked bude ona krvacat tak neni tak blby aby nevedel preco. A dnu to nepojde lahko na prvyraz. To by musela byt vynimka. Ja osobne taku nepoznam.

stasticko

A preco nechces aby to vedel?
Ked s nim v blizkej buducnosti planujes spat, tak ste si asi dost blizky a fakt nevidim dovod, preco mu to nepovedat!Dovera, uprimnost! NIC?

zuzicka1983

Nemusi to zistit. Ten moj prvy to nevedel, to ze som mu to nepovedala nebolo cielene len nejak na to nedoslo, asi to bolo aj tym ze som nemala 15. ani 16 rokov. Nezistil to a myslim ze si nic divne nevsimol.

elablue

Podla mna sa to neda skryt. Neni totiz také lahke dostat sa do panny. Skuseny muz citi ze zrazu to nejde tak lahko ako bol zvyknuty.To skratka neoklames. Potom mozes aj krvacat, moze ta to boliet. Mozes mat problem uvolnit sa, proste je X dovodov ako to moze zistit a ty si pokazis krasny zazitok a pred nim budes vyzerat ako krava. Takze neviem ci ti to za to stoji a uz vobec nevidim dovod preco to tajit. Ja som bola panna do 22 rokov a bola som na to hrda. Moj snubenec tiez. Mala si vidiet to stastie v jeho ociach ked som mu dala svoje panenstvo. Niet vacsieho daru pre muža.A nám osobne to neslo hned na prvy raz. Skusali sme to stale po trosku lebo u mna sa to nedalo tak lahko. Nevedel sa do mna dostat hned na prvy raz.Tak uz len tym sa prezradis. Ale ty na take rady asi kasles. No komu niet rady, tomu niet pomoci :-))

denisa

Uz len podla toho Wazne sqweLeh0 aZeT stylu, co nam iminkA predWadzA je jasne, ze na take veci este u nej nenadisiel ten spravny cas.
Skutocne nevidim jediny dovod, preco by si mu to nemala povedat. Ak si mu nakecala, ze si uz mala chalanov, alebo sa len nechces strapnit alebo neviemco, tak robis blbost.
Po prvy raz to bude len raz a kazda baba co o to prisla takymto sposobom, to skor alebo neskor olutuje.
Si predstav tu vec, ze to proste na prvy raz nebude chciet ist. Stava sa. Co potom urobis? Alebo si predstav, ze ta to bude boliet. Co urobis? A co ked budes krvacat? Co urobis? Co ked na to pojde tak nesikovne (v jeho nevedomosti, ze uz nie si panna), ze ti ublizi. Potom sem budes vypisovat temy "uz tyzden krwacam, pliiiis helpnite my" "robila som to prwy krat, nemohol sa do mna dostat" alebo "chalani su swine" - to bude vtedy ked to zisti a posle ta do teplych krajin...

asdf

boze, nebud krava. ze ti to tak musim napisat :) Preco mu to nechces povedat? Ak ta ma rad, a chodite spolu uz dlhsie (nie tyzden:) ), tak ta asi len do postele nechce a na 100% mu to vadit nebude - stavim sa o cokolvek...Nieco o tom viem, aj z mojich skusenosti, aj zo skusenosti kamaratov. Ziadnemu chlapovi na svete by nevadilo, ak dievca co ma rad je panna. Ani jednemu