homeopatia,drahá liečba?

Príspevok v téme: homeopatia,drahá liečba?
viktoria6969

Prajem pekny den kazdemu!hladam ludi, ktory maju skusenosti s homeopatom.Ja som prvy krat absolvovala vysetrenie,(skutocne podrobne)ale ked doslo k plateniu,skoro som odpadla.konzultacia a liek spolu stali 6000.sk.Lekarku som navstivila v Bratislave.ak ma niekto nejake skusenosti v tomto ohlade,prosim napiste.Dakujem

barbinka

to mi obvodná doktorka povedala nech si kúpim. bolo tam sto tabletiek, názov si ale nepamätám, len viem, že to boli homeopatiká. a áno, dobrý biznis to je. tak isto ako všelijakí numerológovia, veštci,... ktorí tiež zneužívajú naivitu ľudí a pýtajú za to nehorázne peniaze. tomu tiež neverím.

viktoria6969

Barbinka!akych sto tabletiek?je som tera dostala 6 guliciek,za 6 tyzdnov mam ist na ko,vtedy dalsich 6 a posledna faza ci sa absolvuje zalezi od zlepsenia stavu.

viktoria6969

tak mam nejak zmiesane pocity.50:50.len by ma zaujimalo na zaklade coho si uctuje.inak dobry biznis nie?porozmyslam ci nepojdem za homeopata.pyta si od pacienta kolko jej nieje luto.

barbinka

však uvidíš sama. ja som ale dobrala všetkých sto tabletiek a žaidne zlepšenie nenastalo, len znova zápaly a následne antibiotiká.

viktoria6969

Ako musim povedat,ze pri "vysluchu" sa skutocne zaujimala o vsetko.bola som tam aj hodinu.zdoraznila mi ze najprv nastane zhorsenie stavu a postupne to prejde k lepsiemu.nema sa vraj clovek zlaknut ked mu bude horsie,to je vraj normalna reakcia organizmu.

barbinka

nie je za čo viktoria. však vyskúšaj a uvidíš teda sama. ale ak ti to nepomôžu, tak tam už peniaze nevrážaj.a daj aj vedieť časom, že ako si na tom.

viktoria6969

Jedna s inak o ekzém.koziarka to lecihormonalnimi pripravkami(tiez nie najlepcie a bez zlepsenia stavu)Homeopatka mi zdoraznovala ze to bude zdlhava liecba,min.pol roka.tak to este vydrzim,dohomady ma to bude stat pekny balik penazi.inak dakujem za odpovede barbinka!

[zruseny12]

Tiez mam skusenosti z Homeopatom,sla som k nemu na vysetrenie, ze som unavena,ze mi vypadavaju vlasy a este nejake ine veci.Ale on sa o to ani nezaujimal,len sa pytal na to ci ma pri menstruacii nebolia nohy,dal mi nejake lieky a tiez som platila taku taxu,ze som len pozerala a k tomu este lieky tak ma to tiez vyslo draho a ani mi nepomohol.Tak neviem,ci to bolo len v tom cloveku homeopat.alebo aj tou homeopatiou.A viac som sa o to nezaujimala.Pekny den prajem.

barbinka

Mne sestra hneď vynadala, že čo som sa s ňou neporadila, že či nemám kam dávať peniaze. Veľa ľudí tým homeopatikám verí a ja im to neberiem, ale ja som určite proti.

barbinka

Ako ja tiež nevravím, že je to na 100% pravdivé. Ja len z vlastných skúseností viem, že mi to nepomohlo. Mala som problémy s mandľami krčnými,stále len antibiotiká. a ona mi dala aj homeopatiká, že mi to určite prelieči. Strašný výmysel. Pred mesiacom mi mandle vybrali, lebo som mala chronický zápal.