MUDr. Haring - skúsenosti

AdaMedician

Dr. Haring je neurológ, o.i. chiropraktik a výborný. Rovnako aj jeho syn, ktorý nedávno odišiel z TT neurológie do praxe k otcovi

Martin123457

Pan doktor môžno niekedy bol kapacita. Z mojej slusenosti je to len napravac ktorý nemá vôľu liečiť neurologicke problémy. Mňa osobne oklamal a obral o peniaze za nič. Pozor na to čo od neho chcete. Lieky na bolesť vám napíše každý aj bez toho aby ste u neho platili zapísané 70 eur. K nemu už nikdy viac...

stastie

Pan doktor mi pre štyrmi rokmi veľmi pomohol a vyliečil ma úplne z problémov a bolestí krčnej chrbtice. Nemám doteraz žiadne zdravotné problémy ani bolesti. Je to najlepší odborník a vzácny človek,akého môžete v živote stretnúť.

casta boris

ja poznam pana doktora velmi mi pomohol s chrbticou a krizami ale pocul so ze teraz sa zotavuje na tel cisle co mam mi nikto nedviha velmi dobry doktor

JenniferL

Pan Dr.Haring je po infarkte,ak mam spravne informacie
zotavuje sa....chcem sa spytat,sestricka mi neodpoveda na sms
že by tam mal ordinovat jeho syn viete mi niekto dat info,kto u neho v poslednom case este pred bol...Dakujem

ja k nemu chodim uz 4 roky....užasny doktor a človek...

Oravačka

Dnes som navštívila MUDr. Haringa, potvrdzujem všetky pozitívne hodnotenia, ktoré sú na internete. Pán doktor je ústretový, milý, tolerantný, dôsledný a hlavne dobrý odborník a diagnostik. Dva roky mávam bolesti pravej nohy a až dnes som sa dozvedela pravú príčinu. Veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam, veľmi si želám, aby bolo viac takýchto šikovných, trpezlivých a dobrých lekárov.