Biely výtok

Príspevok v téme: Biely výtok
mirulikkk

Ahojte...Mam 12 rokow a uz asi 2-3 mesiace mam nieco jak vytok....len neviem ci to je vytok... Nemam to uplne kazdy den,mam to asi tak kazdy 3 den alebo ak inak..Ked idem na WC na nohavickach mam take biele-uz asi zaschnute....je to cisto biele...vyzera to jak...hm...jak uschnute bielitko :))) Je to naozaj vytok? A moc vela toho neni...Mno ako kedy- niekedy viac niekedy menej... Je to normalne??? A mala by som to povedat mame???...strasne sa bojim a aj ked menzes este nemam bojim sa jak jej to povedat...lebo my sa s mamou o takychto intimnych vecach moc nerozpravame...Strasne Vas prosim o raduuu!!!...dikyyy! :)

paja12345678

ahoj
mam 23 a do teraz som nemavala vytok iba pred menstruaciou. nedavno som ochorela brala som dost silne lieky a po nich som brala este antibiotika od polovice som zacala mat priesvitny nezapachjuci vytok. citam v prispevkoch ze je to normalne. je to naozaj normalne?
dakujem

akinom007

to je uplne normlane pokila nezapacha alebo nie je ako tvaroh...pripadne ak nie je zlty, zeleny a pod...
potom sa stresuj.
a ked uz vam je to baby take neprijemne a chcete mat istotu o nic nejde kludne chodte za gyn. aj same bez mami mozte ist aj s kamoskou trebars..pokial ste panny mozete poziadat nech vas vysetri len sonom a pokial sa doktorke nebude nieco zdat vysetri aj inak..
vobec ot nie je nic hrozne.

hmm

MIRULIKK jamam tiez taky vytok ....je todost neprijemne ...neviem co mam s tym robit mame som to nepovedala ...ja ho mam uz asi 2-3 roky ....niekedy ho bolo ovela viac teraz uz nie az tak ....

dracica7

ahojte chcela by som sa opytat ci by mi niekto newedel poradit mam taky problem za ktory sa dost hanbim a hanbim sa to aj napisat ale chcem wediet ci by mmi niekto newedel poradit...jeden cas som mala take prieswitne vytoky bez zapachu neskor ma zacalo poboliewat brucho a zacala som mat vytoky ktore vyzerali ako twaroh ale nemali ziadny zapach sice tie vytoky trwali asi len 3 alebo 4 dni a potom ustupili a boli zas prieswitne bolo to welmi neprijemne...co mam robit?prosim poradte mi niekto

mirus5646

..ani mi nevravte o tom vytoku, zneprijemnuje mi zivot uz niekolko rokov. zatial som o tom nikomu nevravela ale mam na to nervy. rano ked sa zobudim tak to zo mna stecie jak krv cez kramy.. hroza a aj pocas celeho dna sa to pusta.. a e vobec nie len pred a po menstruacii ale dennodenne

veritas

Drahe mlade slecny,vytok je prirodzena sucast kazdej zeny.Par dni v mesiaci je uplne priesvitny a pruzny a niekedy citelne vyteka,nejedna sa o chorobu,je to ok!Nerobte si problemy,ked nemusite.Zle by bolo vtedy,keby vytok zapachal a bol ako tvaroh,vtedy je mozny zapal,inak sa nestrachujte :)

juli

prosim Vas poradte mi:od kedy som prvykrat zacala menstruovat od vtedy mam taky bieli vytok bez zapachu..ako dost neprijemne mi to je a ma to stve...lebo napriklad ked mame telesnu vychovu tak ked behame citim koby zo mna tieklo...no strasny pocit..pouzivam slip vlozky...ale nechcem ich pouzivat napriklad v lete...nieje na to nejaky domaci recept?...ku gynekologovi este nechcem ist mam 15rokov a prosim vas odpiste mi co mam robit ake pripravky najepsie nejake domace..skusala som aj nejake tie rusne cviky...pri odtekani mocu a tak...ale nic nepomaha co mam robit citim saneprijemneak najdem na nohavickach biely slizky vytok...dodrziavam hygienu no neviem co mam robit a myslim ze na to aby som mala navstivit az doktora to nieje...nechcem tam s tymto ist nehanbim sa za to ..ale je mi to neprijemne...ked som sucha a pri nejakej praci alebo namahe citim ze som vlhka..a niesom vobec vzrusena ani nic!..prosim odpiste mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!dakujem vopred:)

ezka

veľa veci je \\\\\\\" neriešiteľných\\\\\\\" ; a je to tak aj v zdravotnitve. ani oni nevedia niektoré nezrovnalosti v ľudskom tele vyriešiť. su proste dané geneticky a pod.ale nemusí to hned znamenat to najhoršie. su predsa aj horšie dg.