Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vibračný krúžok

matko555

ja som sa tiez dostal k jednemu konkretne durex play, priatelka si velmi chvalila, vyborna vec aj len tak v ruke ked drazdim frajerku, bombove na rychlejsie zvlhnutie partnerky pred sexom, odporucam oplati sa

asdfjklô

zuzana175: si si myslela, ze je to naveky? ale sak to je v pohodke, si myslim. aj ta cena, aj ta minutaz. som si najprv myslela, ze 20 min.? ze to nebude stacit, ale v poho

hrx...

Ma to baterku.... takze to je len odhad tych 20 min ! Ked sa vybije koncis. Sak ale 100 nieje tak vela, ked sa doma sama nudis aj castajsie =P

asdfjklô

ja som to skusala, teraz som si ale nie velmi ista, ci ten od durexu, abo ten od pepina, to je ale jedno. proste ho nasadis partnerovi na penis a je tam taky malilinky gombicek (ak to tak mozem nazvat) a ten stlacis a ono to vibruje asi takych 20 min. a mozes to tym gombickom aj vypnut, cize ked to nevyuzijes na jedenkrat, tak to mas aj na buduce, trebars aj ked budes sama... a je to fakt brutal drazdive... odporucam ako spestrenie sexu.

majo23

mozem kupit dva.ja osobne som ho neskusal ale podla mna vsetko nove co nedovoli zovsedniet partnerskemu zivotu a sexu sa oplati oskusat:-))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vibračný krúžok - Fórum - ZDRAVIE.sk