Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

IN.ko

bibba

zda uz trosku. ale ked si clowek na nieco zwykne tak to ide tazsie sa toho zbawit. ale pokial to pisem w sms a na chate, forach tak to newadi. dolezite maily pisem normalne :)

bibba

in je trapny pubertacky casopis, kupila som si julowe cislo, nech sa wo wlaku nenudim ale nic moc :) a snaha byt in a pisat wety po anglicky a este nesprawne, strasne trapne... par chyb :D

severanka

chanelka: ja viem aká je Emma, je to z tej istej kategórie ako Eva, myslela som, že si to pochopila, ako som to myslela... :D
oba sú strašné braky a totálne hlúposti tam píšu, neboj sa, nie som z kategórie EVA & EMMA čitateliek, ak by som bola, tak by som ti nevyhovárala INko :D

nevadíííí...raz z toho vyrastieš... ;))

chanelka

severanka a ema v tej je na kazdej druhej strane reklama tak o com to je/? a na take drahe dior , a nwm ake drahe kozmetiky ja niesom zvedava. a v rovnakej cene ako in..skoro par korun hore dole..a s tym suhlasim ze v in navadzaju aby tak robili veci a tak . aj s tou chlapcenskou rubrikou , ze to moc prehanaju ..uz so sexom a nwm co este. ja si to uvedomujem

severanka

bože, pripadám si tak staro, keď už nemám ani len pochopenie pre taký "hodnotný" časák akým je INko :D

alzbee

severanka:ja to myslim s tou Slovenkou vazne:)) babka ju pravidelne odobera a vzdy si ju rada celu precitam. Popripade si ju aj sama kupim:)) je to fakt kvalitny casopis, ale osobne pochybujem, ze by mladez nejak extra zaujimal...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

IN.ko - Fórum - ZDRAVIE.sk