IN.ko

machulka006

kaťaaa - to by si sa čudovala, koľko 20 ročných si kúpi INko :D:D:D
aj ja sa čudujem :D
mám spolužiačku - má 20 a raz mesačne sa dovalí do školy s INkom a Dívkou pod pazuchou :D
ale má to asi nejaké negatívne účinky, lebo ona je chuderka, taká tupá, že až...

kaťaaa

zavisi aj od toho kto ma kolko rokov. pochybujem, ze nejaka 20rocna si kupi IN.ko. ale chapem, ze pre take 15-16rocne baby je to dobry casopis, lebo je to aj pre ich vekovu hranicu robene. takze nema zmysel, aby sa tu pretekali nazory, ktory casopis je najlepsi. pre kazdeho ten, v ktorom najde vsetko to co ho zaujima a vie si tam najst uzitocne veci.

janka

inko jee najlepsii mesačnik aky poznaam...nevjem co mate proti..a take žee eva slovenk a etse nvjem čoo su bludy..

lulumba

Ja som sice IN nikdy ani neprelistovala, no od 15r citavam Evu - najprv ju kupovala mama, no neskor som si ju zacala kupovat sama a teraz ju mam predplatenu. Mam 22r a lepsi casopis som nikdy necitala-vela veci nie len co sa tyka vztahov ma naucilo a su tam aj uzitocne infosky z kazdej oblasti zivota.Okrem Evy sa mi paci Rebecca, Zdravie.

basusik

IN.KO SI KUPUJEM Už ROK A VZDY HO CELE PRECITAM NEWEM COVY VIDITE V TYCH TRAPNYH CASOPISOCH AKO SU EVA EMA ZDRAVIE AJ MODa v NICH JE O NICOM TOTAL TRAPAS...U MNA JE IN.KO NA PRVOM MIESTE A VZDY AJ BUDE...

sonka

Ja si rada prečítam aj emmu, evu, častejšie zdravie či rebeke, ale najviac zo všetkých mám aj tak well - ness, tam si vždy nájdem mnoho zaujímavostí, odborné rady...

In - ko a časopisy na ten spôsob sú pre mňa nezaujímavé, tak ich ani nekupujem.