Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VIBRATONE- výrobok na odstranovanie tuku a celulitidy

eliinka

ja ho mam a tiez som spokojna ale ja som chuda a sportovec a mozem potvrdit pozitivne ze po hodke mam svaly pekne vyrysovane na brusku a dokonca viac vydrzim robit lahsedy takze pomaha

milovna

ak chcete tak ja ponukam na predaj saunu na brucho. to je tiez pas na brucho,akurat to nerobi vybraciu ale pomocou tepla rozpusta tuky.ja to tiez nepouzivam,pretoze to nepotrebujem.zijem v anglicku a tu je to novinka.tak ak chcete stoji to 50neur ale ja to predam za 20 aj spostovnym.email je jjaslovska@yahoo.com

hroch22

je neskutočné, aké nezmysly tu píšete. že to vôbec nefunguje? jasne, že to nefunguje, ak to používate a sedíte doma. alebo ak náhodou sa nejako pohnete, t.j. raz do týždňa si zaplávať alebo náhodou sa dvakrát do týždňa chodíte prejsť. ja hrám basketbal, mám tréningy trikrát do týždňa už tri roky a stále som bola objemnejšia, stále som vážila cca o 15 kg viac, ako ostatné spoluhráčky.potom som používala vibra tone 3 mesiace, trikrát do týždňa som chodila behať a trikrát som mala tréning. a podarilo sa. schudla som 12 kg bez toho, aby som držala nejaké drastické diéty. stačí sa len pohnúť vibra tone pomôže k spevneniu svalstva, možno k minimálnemu schudnutiu a k zmierneniu ceulitídy určite.

ATB

za 15eur plus poštovné je okolo 2 eur.ponúkam ho na jednej stránke,ak máš záujem,nechaj mail a ti napíšem info kde.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VIBRATONE- výrobok na odstranovanie tuku a celulitidy - Fórum - ZDRAVIE.sk